Захисник кропивницької “Зірки” потрапив до символічної збірної 14-го туру Ліги Парі-Матч

Володимир Баєнко / фото sportarena.com

За підсумками 14-го туру Ліги Парі-Матч, в якому кропивницька «Зірка», на жаль, удома поступилась донецькому «Олімпіку» з рахунком 1:2, захисник нашої команди Володимир Баєнко ввійшов до символічної збірної туру за версією інтернет-сайту «footboom.com», повідомляє прес-служба “Зірки”.

Журналісти цього видання зазначають, що не дивлячись на те, що «Зірка» пропустила два м’ячі від «Олімпіка», особливої вини захисту в цьому немає. Непогано, зокрема, в обороні діяв саме Володимир Баєнко. У першому таймі Сергію Гриню вдавалось проявляти активність на його фланзі, але згодом, завдяки зусиллям 29-го номера «Зірки», Гринь відійшов у тінь. Небезпек із зони Баєнка не виникало. Дорікнути Володимиру можна хіба що за надмірне бажання боротися, котре інколи перетворювалось у грубу гру. Відтак, на початку другого тайму Володимир отримав «гірчичника».