“Олександрія” поступилась “Шахтарю” в Кубку України

фото прес-служби "Олександрії"

Учора, 26 жовтня, ФК “Олександрія” поступилась у рамках 1/8 фіналу Кубка України донецькому “Шахтарю” з рахунком 2:1.

Після цієї поразки олександрійці вилетіли із розіграшу турніру, а чинний володар Кубка України “Шахтар” прямує далі.

Досить активно команди розпочали звітний поєдинок, а перший небезпечний момент створили саме олександрійці на 5-й хвилині матчу. Дмитро Леонов розпочав атаку «трикольорових», відпасував на Андрія Цурікова, той виконав навіс в штрафний майданчик на Романа Яремчука, але нападник поквапився і його удар пройшовся над поперечиною. За кілька хвилин «гірники» заробили право на виконання стандарту неподалік від штрафного майданчика гостей, з якого витиснули максимум. Футболісти завдали кілька ударів: постріл Ярослава Ракіцького прийняла на себе стійка, Тайсон пробивав в нижній кут, але голкіпер парирував його, проте після навісу Сергія Кривцова, Тарас Степаненко пробивав головою з близької відстані і влучив в спину Сергію Басову, від якого м’яч зрикошетив у сітку воріт. Андрію Новаку не вистачило пару сантиметрів аби ліквідувати загрозу – 1:0. Згодом свої стовідсоткові нагоди збільшити перевагу своєї команди мали Бернард та Едуардо. В першому випадку олександрійців врятував голкіпер, а в другому – удар бразильського нападника прийняла на себе стійка. Під завісу першого тайму супер-момент виник вже біля воріт «Шахтаря». Артем Чорній скористався непорозумінням між Антоном Каніболоцьким та Сергієм Кривцовим, перехопив м’яч в безпосередній близькості до воріт, віддав пас на Романа Яремчука, який не зміг розпорядитися «шкіряним», знаходячись перед пустими воротами.

Другий тайм ознаменувався стрімкою  атакою «гірників», але в останній момент Сергій Басов обрізав передачу Бернарда на Едуардо, перевівши м’яч на кутовий.  Варто сказати, що з початку другої половини олександрійці діяли впевненіше, не лише надійно оборонялися, а й добре контролювали м’яч, менше помилялися і організовували власні атаки, але до удару справа доходила рідко. Хорошу нагоду зрівняти рахунок мав Василь Грицук, який вийшов по перерві на заміну і значно підсилив активні дії в нападі власної команди, але після подачі Артема Чорнія з кутового, удар Василя пройшов поряд зі стійкою. Та все ж таки «гірникам» вдалося ще раз знайти прогалину в захисті «Олександрії». Швидка контратака за участю Євгена Селезньова, Дентіньо та Марлоса закінчилася взяттям воріт – 2:0. Слід віддати належне олександрійцям, за те що без свого голу вони з поля не пішли. Вже на 4-й компенсованій арбітром хвилині, Василь Грицук отримав пас від партнера, пройшов по центру, зробив точну передачу на забігаючого Романа Яремчука, який цього разу скористався своїм шансом, перегравши голкіпера, відправив м’яч в сітку воріт – 2:1.

за матеріалами прес-служби ФК “Олександрія”