Важливо

ФК “Нова поліція” з Кіровоградщини здобула перемогу у змаганнях попереднього етапу кубку України

У напруженій боротьбі гравці ФК «Нова поліція» з рахунком 4:1 блискавично перемогли досить серйозного суперника з Вінниці – ФК «Бершадь». Тижнем раніше аматорська поліцейська команда з тим самим клубом зіграла внічию, тож визначитися з найсильнішими змогли вже під час матчу-відповіді, який відбувся 21 вересня на стадіоні «Зірка».

До початку футбольного протистояння відчувалося серйозне хвилювання як з боку гравців, так і їх вболівальників. Незважаючи на досить прохолодну погоду, на стадіоні зібралося багато людей. Підтримати улюблену команду «Нової поліції» прийшли не лише їх колеги, а й інші містяни, які з моменту створення клубу уважно слідкують за його впевненими кроками в аматорському футболі.

«Сама гра видалася досить цікавою і динамічною. З «Нової поліції» особливо відзначилися Віталій Кулик та Тарас Чемерис. Загалом для успіху своєї команди серйозно «виклалися» усі гравці, – запевняє президент футбольного клубу «Нова поліція» Олександр Скляревський. – Будемо і далі тренуватися для того, аби здобувати переконливі перемоги. А також дякуємо серйозним суперникам, які змушують нас тримати «високу планку».

1 (6)  3 (4) 4 (2)

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*