Молодіжне футбольне дербі Кіровоградщини закінчилося нічиєю

У матчі шостого туру чемпіонату України U-21 молодіжний склад кропивницької «Зірки» у дербі Кіровоградщини на виїзді протистояв молодіжці ФК «Олександрія». Гра закінчилася нічийним результатом 1:1.

Поєдинки між будь-якими командами з цих міст завжди є дуже принциповими, і цей двобій – не виняток.

У першому таймі була по-справжньому бойова гра. Віддати комусь перевагу було досить-таки тяжко. Моменти біля воріт один одного створювала й та, й та команда, але в першій сорокап’ятихвилинці нікому відзначитися так і не вдалося.

А от у другому таймі ігровою перевагою заволоділи гості. Саме гравці «Зірки» U-21 були активнішими на полі й за двадцять хвилин після свистка арбітра з перерви втілили свою перевагу у забитий м’яч. Андрій Капелян намагався обіграти свого опонента у межах штрафного майданчика «Олександрії», але захисник господарів поставив підніжку й збив нашого гравця. Рефері призначив пенальті, який сам же Андрій Капелян і реалізував – 0:1.

Зрозуміло, що миритися з таким «городяни» аж ніяк не бажали. Вони побігли відіграватися й провели одну дуже небезпечну атаку. Голкіпер кропивничан Роман Льопка відбив м’яч перед собою після удару гравця «Олександрії», але на щастя добивання виявилось неточним. Пізніше курйозний епізод трапився біля воріт підопічних Андрія Купцова. Воротар «Олександрії» Владислав Леванідов узяв м’яч до рук після передачі від свого ж партнера. Тож, метри за два від воротарського майданчика арбітр призначив вільний удар. Після розіграшу Сергій Керножицький потужно пробив у верхній кут, але влучив в обличчя супернику, добивання також було заблоковане.

І як твердить одне неписане футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі». На 84-й хвилині після суперечливого штрафного красивим ударом зі стандарту відзначився Павло Мягков – 1:1. А на останніх хвилинах гри «Зірка» U-21 могла вирвати перемогу. Денис Дудка протягнув м’яч від центру поля практично до лінії воріт і прострілив на одинадцятиметрову позначку. Там замкнути передачу намагався Олексій Збунь, але не влучив по м’ячу, й тим самим наша команда втратила просто таки вбивчий момент, який міг принести молодим кропивничанам першу перемогу в сезоні.

Але нічийний результат 1:1 також можна назвати дуже вдалим. «Зірка» U-21 у принциповому дербі Кіровоградщини здобуває свій перший бал у турнірній таблиці.