Команда з Кіровоградщини отримала бронзу на змаганнях із скелелазіння

Команда Кіровоградщини стала бронзовим призером Кубка України зі скелелазіння.

Про це повідомляє сайт КОДА.

Всього у змаганнях, що проходили з 11 по 14 серпня цього року у Харкові, взяли участь 145 найсильніших спортсменів України з одинадцяти регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Харківської та Хмельницької областей та міста Києва.

У Всеукраїнських змаганнях на складність серед юніорів бронзовим призером став Максим Німеровський, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

У Кубку України зі скелелазіння в програмі швидкість і складність бронзовим призером став Сергій Побережець.

У десятку найсильніших потрапили також Юрій Побережець – 4 місце у змаганнях на складність і 7 місце – у змаганнях на швидкість, Яна Здір – 6 місце та 9 місце відповідно, Єгор Шаповалов – 5 місце у програмі швидкість та Ярослав Ткач – 10 місце у швидкості.

У командному заліку фіналу Кубка України Кіровоградська область також стала бронзовим призером.

Спортсмени нагороджені дипломами та медалями Національної федерації альпінізму і скелелазіння України, а також цінними подарунками.