“Олександрія” вдома мінімально поступилась луганській “Зорі”

ФК "Олександрія", фото прес-служби клубу

У 4 турі чемпіонату України “Олександрія” на стадіоні “Ніка” з рахунком 1:0 поступилася луганській “Зорі”.

Про це пише Футбол 24.

З перших хвилин гри “Олександрія” почала свої атаки на ворота суперника, однак удари Пономара та Чеботаєва не були влучними. “Зоря” ж використовувала простір для контратак. В одній з таких м’яч потрапив до Петряка, якому вдався чудовий обвідний удар з-під захисника. “Сфера” полетіла за неймовірною траєкторією – Новак нічого не зміг зробити. Після цього олександрійці намагалися організувати свої нагоди, але наражалися на постійні контратаки “Зорі”.

По перерві підопічні Шарана спробувати відігратися. Луганську команду виручав воротар Шевченко, який здійснив кілька непоганих сейвів. Команда Вернидуба грала від оборони і ризикувала пропустити. Наприкінці зустрічі арбітр зафіксував гру рукою від Чечера у своєму карному майданчику. Однак справедливий одинадцятиметровий не реалізував Запорожан: пробив вище воріт.

Таким чином, “Зоря” має 10 очків та піднімається на друге місце у турнірній таблиці. “Олександрія” ж з 3 пунктами перебуває на 9-ій сходинці.