Гол Коноплянки не допоміг “Севільї” заволодіти Суперкубком УЄФА

Коноплянка проти героя матчу Карвахаля / фото Getty Images

У матчі за Суперкубок Європи в Тронхеймі команда вихованця футбольної школи кропивницького клубу “Олімпік” Євгена Коноплянки поступилась “Реалу”, який грав без кількох головних зірок, з рахунком 2:3 лише в овертаймі.

Про це пише Футбол 24.

На дивовижне взяття воріт від Марко Асенсіо “Севілья” ще в першому таймі відповіла не менш влучним пострілом Франко Васкеса. Українець Євген Коноплянка, вийшовши на заміну, ледь не приніс команді Хорхе Сампаолі перемогу 11-метровим ударом. Капітан Серхіо Рамос врятував “Реал” на 90+3-й. А перед самим фіналом додаткового часу Карвахаль прибив “рохібланкос”.

Українцю, який замінив на 67-й центрфорварда В’єтто, для голу вистачило 5 хвилин на полі. Відзначаємо, що Коноплянка забиває за “Севілью” у Суперкубку УЄФА другий рік поспіль, причому незмінно найвеличнішим грандам Прімери.

Суперкубок УЄФА-2016

“Реал” – “Севілья” – 3:2 (2:2 в основний час)

Голи: Асенсіо, 21, Рамос, 90+3, Карвахаль, 119 – Васкес, 41, Коноплянка, 72 (пен.)

Вилучення: Колодзєйчак, 93 (друга жовта)