Молодіжка “Зірки” поступилась “Олімпіку”

фото прес-служби ФК "Зірка"

У матчі третього туру чемпіонату України U-21 молодіжний склад кропивницької «Зірки» на виїзді поступився одноліткам з донецького «Олімпіка» з рахунком 3:1. Матч проходив у Білій Церкві на стадіоні «Зміна».

Про це інформує прес-служба “Зірки”.

У першому таймі була абсолютно рівна боротьба команд у центрі поля. Суперники боролися за ініціативу в матчі, тож до гостроти біля обох воріт справа не доходила. Декілька ударів, щоправда, було, та назвати їх небезпечними – важко. Зокрема, кілька разів загрожував воротам Олексій Збунь, та безрезультатно.

У дебюті другого тайму кропивничани пропустили. Станіслав Біленький прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика спиною до воріт, але в боротьбі з захисником зумів розвернутися і пробити низом точно в кут – голкіпер «Зірки» U-21 Роман Льопка був безсилим, тож, 1:0. Менше, ніж за двадцять хвилин донеччани забили вдруге. Дмитрові Пуди вдався класний дальній удар – м’яч по дузі залетів у «дев’ятку».

Після другого пропущеного м’яча гості пожвавилися в атаці. І це принесло свої плоди. Денис Сідельник поборовся в центрі поля і віддав точну передачу на кут штрафного майданчика. Там, м’яч прийняв Олексій Збунь і пробив точнісінько в дальній кут – 2:1. На жаль, за десять хвилин кропивничани лишилися в меншості. На 77-й хвилині Андрій Капелян за фол на суперникові отримав попередження, а на 80-й – за суперечки з арбітром «жовте світло» перед Андрієм загорілося вдруге, а відтак це вилучення. На останній хвилині матчу господарі використали чисельну більшість. Простріл з флангу точним ударом у ворота замкнув Ілля Глиняний. Тож, поразка молодіжки «Зірки» з рахунком 1:3.

«Олімпік» U-21 (Донецьк) – «Зірка» U-21 (Кропивницький) – 3:1 (0:0).

5 серпня 2016 року (п’ятниця). Початок о 16:30. Біла Церква. Стадіон «Зміна». 300 глядачів. Освітлення: природнє. Стан поля: 5. +32 С. Чемпіонат України U-21, 1 коло, 3 тур.

Арбітр: Можаровський Юрій (Львів).

Асистенти арбітра: Куцев Валентин (Київ), Матяш Віктор (Донецьк).

Четвертий арбітр: Зора Катерина (Київ).

Спостерігач арбітражу: Коваленко Геннадій (Київ).

«Олімпік» U-21: 1. Котляров Ярослав, 13. Пісковий Владислав, 15. Цимбалюк Євгеній (к/к), 21. Козлов Артем, 4. Касяненко Микола, 11. Шарай Владислав, 9. Біленький Станіслав (77. Масікевич Віктор, 88), 33. Счастливцев Вадим, 18. Шарай Станіслав (34. Ткаченко Денис, 82), 7. Пуди Дмитро (10. Глиняний Ілля, 67), 5. Драченко Максим (23. Сірош Вадим, 63). Запасні: 12. Степаненко Богдан, 19. Соломкін Василь, 99. Геловані Олексій. Головний тренер: Климовський Ігор.

«Зірка» U-21: 41. Льопка Роман, 58. Смиченко Данило, 23. Маткобожик Олександр (к/к), 53. Байдалук Ігор, 13. Зозуля Олександр, 86. Паньковський Ігор (81. Сідельник Денис, 59), 31. Ченакал Ігор, 85. Керножицький Сергій (80. Шевченко Дмитро, 59), 56. Васильченко Денис (52. Дудка Денис, 59), 48. Венедиктов Богдан (57. Капелян Андрій, 35), 15. Збунь Олексій. Запасні: 12. Сідельник Максим, 72. Пашко Павло-Максим, 83. Панченко Олексій. Головний тренер: Друді Даріо.

Голи: 1:0, Біленький Станіслав (48), 2:0, Пуди Дмитро (64), 2:1, Збунь Олексій (70), 3:1, Глиняний Ілля (90+1).

Попередження: Смиченко Данило (40), Ченакал Ігор (57), Шарай Станіслав (75), Капелян Андрій (77), Капелян Андрій (80).

Вилучення: Капелян Андрій (80, друга жовта картка).