ФК «Олександрія» поступився хорватському «Хайдуку»

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи український ФК «Олександрія» зустрічався з командою «Хайдук» з хорватського міста Спліт.

Перший тайм відзначився боротьбою на кожному клаптику поля і грубістю з боку як хорват, так і господарів.

На початку другого тайму рахунок відкрив центральний захисник гостей Марко Чошіч – 0:1. Варто відзначити, що після пропущеного голу господарі додали в атаці.

Після того, як олександрієць Михайло Козак виборов м’яч у захисника «Хайдука», вихід сам на сам з воротарем не зумів реалізувати нападник “Олександрії” Віталій Пономар – на таймері була 60-та хвилина.

Пізніше, з штрафної небезпечно пробивав олександрієць Роман Яремчук, але воротарю «Хайдука» вдалося нейтралізувати удар.

На 82-й хвилині, зі штрафного у ворота олександрійців гості забили вдруге – відзначився Анте Ерцег.

Наприкінці гри останні фарби в поразку олександрійців додав Франк Охандза. Матч закінчився із рахунком 0:3.