Дебютант другої ліги розгромив «Зірку» U-21

«Зірка» U-21 в понеділок у черговому спарингу зазнала нищівної поразки від ФК «Інгулець-2», який цього року дебютує в другій лізі.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби ФК “Зірка”.

Кіровоградська команда, яка продовжує награвати склад, дуже невдало провела поєдинок, проваливши старт матчу. Вже в першому таймі наші молоді футболісти пропустили у свої ворота п’ять м’ячів, не відповівши жодним. В другому таймі ситуація на полі не змінилася – господарі поля (а матч проходив в Петровому) атакували, кіровоградці відбивалися. Загальний підсумок матчу – 8:0 на користь «Інгульця-2».

«Зірка» виступала в такому складі: Сідельник М. (Сидоренко Я., 61), Куцев (Бухарієв, 46), потенційний новачок (потенційний новачок, 61), Маткобожик (Аркуша, 61), Барбанов (Кутулупенко, 46), потенційний новачок (Довженко, 61), Сідельник Д. (Джабнідзе, 61), потенційний новачок (Кущов, 61), Хруленко (Олійник, 61), Козаченко (Папченко, 61), Збунь (Сидоренко Д., 31; Чубко, 61).