Португальці, без Роналду, тріумфували у фіналі Євро-2016

фото uefa.com

Збірна Португалії перемогла Францію у фінальному матчі Євро-2016 з рахунком 1:0. Гол у другому овертаймі забив Едер.

Перший тайм пройшов у обопільній боротьбі, і завершився без забитих голів. Ключовим моментом першої половини гри стала травма лідера збірної Португалії Кріштіану Роналду. На 9 хвилині Дімітрі Пайє жорстко зустрів зірку португальської збірної, і в’їхав йому в коліно. Лікарі намагалися “відремонтувати” ногу лідера “європейських бразильців”, але на 25 хвилині Кріштіану попросив заміну, і покинув поле на ношах, зі сльозами на очах.

Другий тайм пройшов так само у рівній боротьбі. Шанси забити мали обидві команди – у французів Жіру, а у португальців Куарежма. Але свій “золотий момент” на 90+2 хвилині матчу змарнував Жіньяк. Він прибрав суперника у штрафній, і пробив у ближній кут – м’яч влучив у стійку воріт.

Переможний гол португальці забили у другому овертаймі на 109 хвилині матчу. Едер класним дальнім ударом відправив м’яч до сітки воріт.

Фартові португальці вперше в історії стали чемпіонами Європи.