“Зірка” на зборах розгромила словаків

Кіровоградська «Зірка» провела другий товариський матч на зборах в Ужгороді. Суперником нашої команди був словацький «Кошице».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби клубу.

Початок гри запам’ятався обопільною боротьбою суперників у центрі поля. Варто зазначити, що вже другий поєдинок кіровоградців на Закарпатті супроводжує рясна злива, тож поєдинок знову проходив на важкому полі. Але на 12-й хвилині підопічні Сергія Лавриненка провели контратаку, в ході якої заробили кутовий. Подачу від прапорця ударом головою замкнув Володимир Баєнко, який забив свій перший гол у складі «Зірки» – 1:0.

За хвилину «Зірка» отримала можливість подвоїти рахунок, але Олексій Чичиков, після прострілу від Артема Сітала, пробив точно в руки голкіперу. А ще пізніше Андрій Бацула зі штрафного вистрілив над воротами. Узагалі, наша команда створювала дуже багато моментів та запам’яталася якісною грою на флангах. Ще раз забити підопічним Сергія Лавриненка вдалося на 33-й хвилині, коли Олексій Чичиков замкнув  флангову подачу Артема Щедрого.

У другому таймі картинка на полі не змінилася. Уже за п’ять хвилин після свистка арбітра з перерви, Андрій Бацула здалеку знову пробив вище. Словакам удалося провести лише дві атаки, обидві завершилися стандартом. Та спочатку м’яч пролетів поруч зі стійкою, а згодом Геннадій Ганєв перехопив навісну подачу. «Зірка» продовжувала гнути свою лінію. Ігор Загальський якісною передачею вивів сам на сам із воротарем Артема Сітала, та наш нападник пробив вище. На 72-й хвилині м’яч поцілував стійку, після удару Романа Попова, а на 90-й хвилині він пробив трохи неточно. Та між тим «Зірка» забила втретє. Ігор Загальський класним ударом закрутив м’яч у дальній кут воріт. Тож, перемога нашої команди – 3:0.

«Зірка» (Кіровоград) – «Кошице» (Словаччина) – 3:0 (2:0).

6 липня 2016 року (середа). Початок матчу о 17:00. Товариський матч. Кам’яниця. Стадіон ГСК «Камелот». +23 С. Освітлення: природне. 50 глядачів. Товариський матч.

«Зірка»: 44. Паст Євген (30. Ганєв Геннадій, 46), 55 Ковальов Максим (85. Керножицький Сергій, 79), 18. Кучеренко Олександр (2. Каваців Ярема, 66), 16. Баєнко Володимир (10. Допілка Олег, 46), 11. Бацула Андрій (20. Фатєєв Дмитро, 68), 8. Лупашко Владислав (к/к) (24. Зубков Руслан, 76),  4. Гавриш Віталій (потенційний новачок, 68), потенційний новачок (21. Загальський Ігор, 46), 77. Чичиков Олексій (потенційний новачок, 46), 9. Щедрий Артем (95. Попов Роман, 61), 22. Сітало Артем (99. Локтіонов Роман, 56). Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Баєнко Володимир (12), 2:0, Чичиков Олексій (33), 3:0, Загальський Ігор (77).

Попередження: Ковальов Максим, 35; потенційний новачок, 70; Допілка Олег, 83