Коноплянка з “Севільєю” не зміг виграти Кубок Іспанії

Football - Manchester City v Sevilla - UEFA Champions League Group Stage - Group D - Etihad Stadium, Manchester, England - 21/10/15 Sevilla's Yevhen Konoplyanka Reuters / Phil Noble Livepic EDITORIAL USE ONLY.

“Севілья” Євгена Коноплянки поступилася у фінальному поєдинку Кубку Іспанії “Барселоні” з рахунком 2:0.

“Севільці” пропустили обидва м’ячі у додатковий час, оскільки 90 хвилин матчу не виявили переможця. Голи забивали Альба, 97, Неймар, 120+2.

Як повідомляє Футбол 24, Євген Коноплянка не зміг відзначитися результативними діями на полі.

Українець вийшов на поле на 80 хвилині матчу, вже на 102 отримав жовту картку та не зміг здійснити жодного перехоплення чи вдалого обведення. У підсумку, видання Whoscored оцінило перебування Коноплянки на полі оцінкою 5.9. Нижчі бали отримали Гамейро, Льоренте, Маскерано та Каррісу. Останні двоє отримали червоні картки, а Льоренте вийшов на поле на 106 хвилині зустрічі.