“Олександрія” не змогла здолати “Шахтар” у півфіналі Кубку України (ВІДЕО)

“Олександрія” поступилась “Шахтарю” у другому півфінальному матчі Кубку України з футболу. На “Арені Львів” “гірники” здолали олександрійців з рахунком 2:0.

За сумою двох матчів, “Шахтар” здолав “Олександрію” 3:1.

Перший гол у зустрічі “гірники” забили на 15-ій хвилині першого тайму. Срна подав штрафний майже від кутового прапорця на лінію воротарського, звідки Максим Малишев головою вколотив м’яч під поперечину. 1:0.

Вдруге олександрійці пропустили вже у доданий арбітром час. На 90+2 хв після дальнього пасу Івана Ордеця забиває Веллінгтон Нем. Бразилець випередив воротаря “Олександрії”, і пробив у порожні ворота.

У іншому півфінальному поєдинку “Зоря” перемогла “Дніпро” з рахунком 2:0, і за сумою двох матчів пройшла дніпропетровців. Нагадаємо, перший матч цих команд завершився з рахунком 1:0 на користь “Дніпра”.

Таким чином, 21 травня 2016 року на стадіоні «Арена Львів»у фіналі Кубку України з футболу зійдуться  донецький “Шахтар” та луганська “Зоря”.