“Олександрія” вдома впевнено переграла “Говерлу”

Сьогодні, 7 травня, у рамках 25-го туру української Прем’єр-ліги футболісти “Олександрії” переграли своїх опонентів з ужгородської “Говерли”. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь олександрійців.

На 30-ій хвилині матчу “Олександрія” відкрила рахунок. Після подачі з лівого флангу зі стандарту біля воріт “Говерли” виникла невелика штовханина, м’яч відскочив до лінії штрафної, звідки Куліш пробивав з розвороту. М’яч відскочив до Станіслава Микицея, який встиг м’яч прийняти і пробити точно з трьох метрів. 1:0.

Вже через 6 хвилин олександрійці мали шанс подвоїти свою перевагу. Грицук вивів Куліша на побачення з воротарем “Говерли” Бабенком, але нападник “Олександрії” низом пробив у праву стійку.

Але олександрійці все ж подвоїли свою перевагу на 52-ій хвилині матчу. Михайло Ряшко не встиг за Пономарем, зваливши його в своїй штрафній. Футболіст “Говерли” отримав жовту картку, а Андрій Запорожан, ударом в лівий кут воріт,  реалізував 11-метровий. 2:0.

Після сьогоднішньої перемоги “Олександрія” закріпилася на 6-ій позиції у турнірній таблиці.