Зіграли так, як дозволяв суперник: ФК “Олександрія” поступилася “Динамо” (ВІДЕО+ФОТОРЕПОРТАЖ)

У 20 турі чемпіонату України “Олександрія” на стадіоні “Ніка” поступилася “Динамо” з рахунком 0:2.

Початок матчу був багатообіцяючим для олександрійців. В їх діях не відчувалося спортивної боязні суперника, а навпаки, вони діяли впевнено та розкуто. «Трикольорові» добре контролювали м’яч, а при нагоді організовували атаки. Вже на 3-й хвилині, А.Полярус отримав діагональну передачу, обробив м’яч, змістився в центр і завдав першого удару по воротах, але, на жаль, над поперечиною. Заслуговує на увагу удар Мігеля із-за меж штрафного майданчика, але А.Новак парирував його. На 15-й хвилині кияни заробили право на кутовий, після подачі якого Д.Віда, випередивши захисників нашої команди, головою переправив м’яч у сітку – 0:1. Відразу ж «городяни» відповіли перспективною атакою за участю М.Козака та А.Запорожана, із завершальним ударом останнього, але він був заблокований захисниками. За декілька хвилин досить активний А.Полярус перехопив м’яч майже в центрі поля, пройшов до штрафного майданчика, завдав удару, але значно вище воріт. Згодом гра дещо заспокоїлася і атаки суперників носили хаотичний характер, які нейтралізовувалися на підступах до штрафного майданчика. Та все ж таки столичній команді вдалося ще раз відзначитися у воротах А.Новака. Зірковий гравець «Динамо» А.Ярмоленко отримав пас від партнера, здійснив сольний прохід в штрафний майданчик, виконав прострільну передачу, а досвідчений О.Гусєв подвоїв перевагу власної команди – 0:2.

Другий тайм розпочався з атак гостей, але наші захисники та голкіпер грали надійно. На 56-й хвилині наша команда організували хорошу атаку за участю Д.Леонова, А.Поляруса та В.Пономаря. Після навісу в штрафний майданчик Є.Банада виграв верхову боротьбу у захисника, скинув на лінію воротарського, але О.Шовковський першим встиг до м’яча і небезпечний момент було змарновано. В середині другої половини зустрічі наші земляки заробили право на виконання кількох кутових. Перший – не носив небезпеки, а от другий – мало не приніс олександрійцям бажаний результат. Після подачі А.Чорнія, захисники винесли м’яч за межі штрафного майданчика, а на повторний простріл все того ж Артема не зміг зреагувати ніхто з партнерів. За декілька хвилин кияни відповіли швидкою контратакою, але А.Ярмоленку не вистачило швидкості щоб замкнути передачу О.Яковенка. Згодом господарі, після подачі кутового мали можливість скоротити відставання в рахунку, але після «бісеклети» В.Грицука точнісінько в нижній кут, м’яч парирував О.Шовковський. Не зважаючи на поразку, гра команди залишила приємне враження і подяку від вболівальників семитисячного стадіону.

ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» – 0:2 (0:2)

02.04.2016р., 19-30, КСК «Ніка», 7000 глядачів, +6, поле – 4

Головний арбітр – Анатолій Абдула (Харків)

Асистенти арбітра – Ігор Бицкало (Одеса), Микола Левко (Чернівці)