Важливо

У Кіровограді змагалися 155 дзюдоїстів (ФОТО)

Cпортивний клуб Кіровограда «Файт База», який було відкрито в жовтні минулого року,  27 лютого прийняв відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат 2001-2002, 2003-2004 років народження.

155 учасників з Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Олександрівки, Маловисківського району (Мала Виска, Смоліне, Хмільове), Голованівська, Побужжя, Компаніївки та команди з м. Кам’янка Черкаської обл. на двох татамі демонстрували свої вміння та виборювали право називатися кращими.

Після акапельного виконання всіма юними дзюдоїстами гімну України на татамі розпочалася безкомпромісна боротьба.
Серед юнаків 2001-2002 р.н. нагороди розігрувалися у 10 вагових категоріях, а дівчат – у п’яти. Юнаки і дівчата 2003-2004 р.н. боролися у дев’яти та шести вагових категоріях відповідно.

Головний тренер збірної області з дзюдо Сергій Нечмоня перед початком змагань був упевнений, що серед чисельної кількості юних дзюдоїстів себе проявлять перспективні спортсмени. Кращі з них візьмуть участь у чемпіонатах України серед спортсменів 2001-2002 р.н. і 2003-2004 р.н., що відбудуться навесні цього року. Іншою метою проведеного чемпіонату стало набуття змагального досвіду, підготовка та участь у змаганнях різноманітного рівня.

Найбільшу кількість перемог на змаганнях здобули вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», у представників якої їх загалом 11. Другими у неофіційному рейтингу розташувалися дзюдоїсти комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради з шістьома переможцями. Вихованці Маловисківської районної ДЮСШ з п’ятьма нагородами за перше місце стали третіми.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Юнаки 2001-2002 р.н.

38 кг (5 учасників)
І – Кулик Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Чернов Максим (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Чумак Олександр (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІІ – Францин Олександр (Світловодська комплексна ДЮСШ).

42 кг (7 учасників)
І – Ахмедов Рагіп (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІ – Марус Назар (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІІ – Дронь Артем Максим (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Іванич Віталій (Олександрійська комплексна ДЮСШ).

46 кг (4 учасники)
І – Ахмедов Рафік (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІ – Британ Ярослав (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Мажара Владислав (ОКДЮСШ «Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Шамшур Владислав (КДЮСШ №3, Кіровоград);

50 кг (3 учасника)
І – Кавун Святослав (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІ – Зданевич Олександр (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Пода Валентин (КДЮСШ №3, Кіровоград);

55 кг (7 учасників)
І – Анісімов Данило (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Паламарчук Денис (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Хайченко Артур (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Пилипенко Олександр (Кіровоградська районна ДЮСШ).

60 кг (12 учасників)
І – Козловський Іван (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІ – Тютюшкін Володимир (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Середенко Ілля (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІІ –Білоткач Ігор (Олександрійська комплексна ДЮСШ).

66 кг (6 учасників)
І – Білінський Максим (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІ – Лінніков Владислав (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Ласка Ігор (Копаніївська районна ДЮСШ);
ІІІ –Овчаренко Ярослав (Олександрійська комплексна ДЮСШ).

73 кг (6 учасників)
І – Кравченко Владислав (Олександрійська комплексна ДЮСШ);
ІІ – Кожемякін Ярослав Максим (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Медведенко Олексій (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Савчук Владислав (Голованівська районна ДЮСШ).

81 кг (3 учасника)
І – Касаткін Ілля (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІ – Батраков Євген (ОКДЮСШ «Ніка», Смоліне);
ІІІ – Пахолюк Дмитро Владислав (Голованівська районна ДЮСШ).

+81 кг (2 учасника)
І – Твердоступ Микита (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІ – Богаченко Сергій (КДЮСШ №3,, Кіровоград).

Дівчата 2001-2002 р.н.

44 кг (2 учасниці)
І – Іващенко Юлія (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Гекендорф Лілія (Маловисківська районна ДЮСШ).

48 кг (3 учасниці)
І – Ярифа Олена (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Красовська Ліна (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІІ – Поліщук Юлія (ОКДЮСШ «Ніка», Смоліне);

52 кг (3 учасниці)
І – Вівчарик Олександра (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІ – Дубина Христина (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Мінасян Діана (КДЮСШ №3, Кіровоград).

57 кг (2 учасниці)
І – Некрутенко Ельнара (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Синєок Тетяна (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград).

+63 кг (1 учасниця)
І – Сагайдак Марина (Маловисківська районна ДЮСШ).

Юнаки 2003-2004 р.н.

30 кг (5 учасників)
І – Шведенко Ілля Тетяна (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Семирог Станіслав (Кам’янка Черкаська обл.);
ІІІ – Плинін Олександр (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Ткаченко Владислав (Голованівська районна ДЮСШ).

34 кг (11 учасників)
І – Зленко Єгор (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Пастушенко Віталій (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Наджафов Закір (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Мартинюк Олександр (Маловисківська районна ДЮСШ).

38 кг (12 учасників)
І – Данілов Костянтин (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІ – Кривоносов Данило (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Савенко Владислав (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Ігнатьєв Михайло (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград).

42 кг (11 учасників)
І – Рибін Станіслав (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІ – Саміщенко Павло (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Зирянов Ігор (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Іванець Роман (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград).

46 кг (14 учасників)
І – Піскун Михайцло (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Гекендорф Андрій (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІІ – Санжара Євгор (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Лавренюк Олександр (Голованівська районна ДЮСШ).

50 кг (10 учасників)
І – Железнов Сергій (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІ – Свідецький Богдан (Олександрійська комплексна ДЮСШ);
ІІІ – Варченко Олексій (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Майборода Валерій (ОКДЮСШ «Ніка», Смоліно).

55 кг (4 учасника)
І – Бішинтєєв Олександр (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІ – Свяченко Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Купріянов Андрій (КДЮСШ №3, Кіровоград);
ІІІ – Хмельов Олександр (КДЮСШ №3, Кіровоград).

60 кг (4 учасника)
І – Медведєв Владислав (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Постіл Сергій (Світловодська комплексна ДЮСШ);
ІІІ – Гутковський Владислав (Кіровоградська районна ДЮСШ);
ІІІ – Разделянський Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);

+60 кг (3 учасника)
І – Снісар Руслан (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІ – Рябошапка Богдан (Кам’янка Черкаська обл.);
ІІІ – Кушнерьов Ілля (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград).

Дівчата 2003 – 2004 р.н.

36 кг (5 учасниць)
І – Дмуховська Анастасія (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Нагорянська Ірина (Маловисківська районна ДЮСШ);
ІІІ – Слуцька Марина (ОКДЮСШ «Ніка», Смоліне);
ІІІ –Ахапкіна Дарина (Голованівська районна ДЮСШ).

40 кг (3 учасниці)
І – Білоконенко Анастасія (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Дідик Руслана (Кіровоградська районна ДЮСШ);
ІІІ – Кульчицька Анастасія (Кіровоградська районна ДЮСШ).

48 кг (2 учасниці)
І – Кухалішвілі Софія (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Оганексян Вероніка (Кіровоградська районна ДЮСШ).

52 кг (3 учасниці)
І – Павлова Вероніка (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІ – Сокуренко Вікторія (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград);
ІІІ – Русанова Дар’я (КДЮСШ №3, Кіровоград).

57 кг (1 учасник)
І – Заботкіна Тамара (ОКДЮСШ «Ніка», Кіровоград).

+57 кг (1 учасник)
І – Крепіна Євгенія (КДЮСШ №3, Кіровоград).

Більше світлин зі змагань – у фотогалереї.

За матеріалами офіційного сайту Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області.


Comments:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*