Кіровоградка у складі української збірної виборола дві медалі з таеквон-до на Кубку Світу (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Днями в Мінську (Білорусія) проходив Міжнародний турнір з Таеквон-до ІТФ Кубок Світу. Кіровоградка у складі української збірної виборола дві золотих медалі.

Змагання проводились серед кадетів, юніорів та дорослих у 4 видах програми: особистий туль та спаринг, командний туль та спаринг. У змаганнях взяли участь 30 команд це понад 500 спортсменів.

Кіровоградка (вихованка СК «Ван Вей», перший тренер – майстер спорту України Ігор Зюнзя) Крістіна Полюхович в складі збірної країни, виборола дві золоті медалі. Дівчина виступила в особистому та командному спарингу, і в обох видах програми не дала суперницям жодного шансу на перемогу, гідно відстоявши честь збірної України. Вцілому, українські дорослі спортсмени зайняли 1 місце серед команд-учасниць.

на фото_Крістіна з дівчатами збірної України(четверта з ліва)