Важливо

Тренер кіровоградської “Зірки” отримав «А»-ДИПЛОМ УЄФА

У п’ятницю, 30 жовтня, завершилось навчання тренерів за програмою «А+В»-диплому УЄФА для гравців з тривалим стажем. Цього дня відбулися фінальні іспити та пройшла урочиста церемонія вручення дипломів – повідомляють на офіційному сайті ФК “Зірка”.

У Будинку футболу фахівці отримали ліцензії з рук президента Федерації футболу України Андрія Павелка.
Цього разу тренерські дипломи отримали 23 спеціалісти, які успішно склали іспити. Серед цих фахівців – наставник кіровоградської «Зірки» Сергій Лавриненко.

«Ви всі – сильні особистості, котрі пройшли дуже серйозні курси у наших чудових викладачів та отримали можливість вийти на новий формат своєї роботи у футболі, змінивши статус гравця на тренерську професію. Принагідно, хочу подякувати нашому науковому тренерському центру за надану вам можливість пройти цей курс та отримати нові знання. Впевнений, український футбол отримав нову плеяду молодих та сильних фахівців, які допоможуть йому розвиватися та рухатися вперед. Знаю, що футбол – не просто частина, а, напевно – все ваше життя. Свій ігровий досвід, набуті нині знання та впевненість у завтрашньому дні ви маєте передавати своїм підопічним, адже в цей непростий для країни час у ваших руках доля цілого покоління українського футболу. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалюватися та розвиватися. Запевняю, що Федерація футболу України на цьому шляху буде вашим помічником та партнером. Тому хочу привітати вас не тільки з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів, а й з можливістю відкрити нову сторінку в історії українського футболу», – відзначив президент ФФУ.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*