Кіровоградські таеквондисти привезли нагороди з кубку України

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Днями в Полтаві проходив дитячий кубок федерації України з Таеквон-до ІТФ. У змаганні брали участь близько 700 спортсменів з 17 регіонів. Кіровоградську область представляли вихованці ДЮК «Мрія», СК «Ван-Вей» та ДЮСШ «Динамо-Олімп». Змагання проводилися за двома видами програми: особистий туль і спаринг.

Чемпіонами та призерами турніру стали: Конюх Наталя, Іванець Володимир, Перебийніс Анна, Олійник Анастасія, Попруга Юлія, Диордіева Лілія, Єрьоменко Владислав, Дубовик Ярослав, Татратута Катерина. Так само варто відзначити волю до перемоги Кравченко Демінари, Кунц Анастасії і Козачкова Олександра, які зайняли 4 або 5 місця.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Халін Віталій, Садовий Дмитро.

Найближчі плани це Кубок України з Таеквон-до ІТФ в листопаді в місті Черкаси. Цей турнір є відбором на Чемпіонат Європи і світу.