Кропивницька “Зірка” з перемоги стартувала в чемпіонаті України з футболу серед аматорів

Кропивницька “Зірка” вдало дебютувала в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд. Підопічні Саміра Гасанова мінімально здолали суперників із дніпровського СК “Дніпро-1-Борисфен” – 1:0.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ФК “Зірка”.

Підопічні Саміра Гасанова вже в дебюті пішли вперед великими силами. Вже на 6-й хвилині голкіпер гостей Станіслав Тарасенко відбив потужний удар зі штрафного Максима Скорова. А через десять хвилин суперники у власній штрафній зупинили прорив Сергій Кутулупенка. Арбітр призначив пенальті. Але удар з «позначки» у капітана «Зірки» Олександра Кочури відверто не вийшов й воротар дніпровців Станіслав Тарасенко свою команду врятував.

Це тільки ще більше налаштувало кропивничан на рішучі дії. Далі обвідним ударом у дальню «дев’ятку» намагався реабілітуватися за свій попередній промах Кочура. Та цього разу лідеру «Зірки» трохи не вистачило влучності.

А на 35-й хвилині ледь не створив неприємності для власних воріт Олександр Антоненко. Воротар «зіркових» невдало відбив м’яч на суперника, а той вивів на ударну позицію свого партнера. І тут вже голкіпер господарів вимушений був виправляти власну похибку, парирувавши удар у карколомному стрибку. Це був єдиний небезпечний момент біля воріт «Зірки» за весь матч.

Кропивничани таки реалізували свою велику ігрову перевагу ще до перерви. Спочатку на класний простріл із правого флангу ніхто не встиг відгукнутися. А ось на 44-й хвилині Максим Скоров узяв на себе ініціативу й влучним пострілом метрів із 18-ти в нижній кут таки змусив капітулювати Станіслава Тарасенка – 1:0.

У другому таймі характер протиборства не змінився. Господарі поля продовжували йти вперед і створювати моменти. Але десь не вистачало влучності, а, як мінімум в трьох епізодах, просто блискуче на останньому рубежі діяв воротар дніпровців Станіслав Тарасенко. Саме своєму голкіперові гості повинні завдячувати, що кропивничанам так і не вдалося збільшити рахунок. Але й єдиного голу Максима Скорова кропивницькій «Зірці» вистачило, щоб відсвяткувати свою дебютну перемогу в групі 3 чемпіонату України серед аматорських команд.

«Зірка» (Кропивницький) – «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) – 1:0 (1:0).

4 серпня 2019 року (неділя). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. + 21 С. Освітлення: природнє. 580 глядачів. Чемпіонат України серед аматорів, група 3, 1 тур.

Арбітр: Маньковський Олександр (Одеса)).

Асистенти арбітра: Бобровицький Богдан (Запоріжжя), Чабан Олексій (Запоріжжя),

Четвертий арбітр: Сокуренко Ярослав (Кропивницький).

«Зірка»: 96. Антоненко Олександр, 80. Кутулупенко Сергій (51. Ромашев Денис, 88), 36. Мороз Євгеній, 72. Бовтуненко Павло, 52. Тупчієнко Олександр, 26. Хорольський Дмитро, 86. Павлюк Кирило, 70. Замуренко Павло (65. Сейтхалілов Сулейман, 78), 39. Скоров Максим (68. Маєр Олександр, 82), 58. Кучеренко Микола, 27. Кочура Олександр – к/к.

Запасні гравці: 74. Козинець Олександр, 75. Сидоренко Данило, 57. Кривошей Єгор, 16. Красовський Руслан. Головний тренер: Гасанов Самір.

«Дніпро-1-Борисфен»: 1. Тарасенко Станіслав, 17. Федорченко Ігор (9. Черняєв Микита, 46; 18. Крущ Олег, 89), 7. Крук Андрій, 15. Антонов Кирило – к/к, 4. Буков Євген (29. Гарбуз Олександр, 89), 11. Ігнатенко Владислав, 22. Базаров Єгор, 13. Обертас Артем (30 Вишневський Микита, 54), 10. Корєнєв Олександр, 16. Лисаченко Максим, 24. Крохмаль Олександр.

Запасні: 12. Першин Кирило, 19. Гольназаров Дмитро. Головний тренер: Сінько Дмитро.

Гол: 1:0, Скоров Максим (43).

Попередження: Федорченко Ігор (5, неспортивна поведінка), Крохмаль Олександр (47, неспортивна поведінка), Хорольський Дмитро (70, неспортивна поведінка).

Нереалізований пенальті: Кочура Олександр (16, воротар).