Бігуни Кіровоградщини привезли 8 нагород з Чемпіонату України

© zakarpattya.net.ua

Легкоатлети збірної Кіровоградської області вибороли вісім медалей на Чемпіонаті України з естафетного бігу. Змагання проходили 18-19 травня в Ужгороді на реконструйованому стадіоні «Авангард».

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної Федерації легкої атлетики.

За підсумками чемпіонату команда з Кіровоградщини посіла третє місце серед 19 областей, завоювавши одну золоту, три срібні та чотири бронзові медалі. Найвищу нагороду отримала команда наших юніорів (Сердюк Ярослав, Кучеренко Веніамін, Денисюк Св’ятослав і Баранов Денис), які стали чемпіонами в естафетному бігу 4х400 м.

Загальнокомандний залік виграли представники Сумської області. Другими стали житомиряни, третіми – вінничани.

Нагадаємо, на стадіоні “Зірка” пройшли два Чемпіонати України з легкої атлетики.