Кропивницький “Золотий Вік” поступився дублю “Черкаських Мавп” у першому матчі за 11 місце Вищої ліги

© БК «Черкаські Мавпи»

У першій грі двоматчевого протистояння за підсумкове 11 місце Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу кропивницький «Золотий Вік» зазнав мінімальної поразки в Черкасах від дублю «Черкаських Мавп» – 102:97 (26:27, 26:24, 17:25, 33:21).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби БК «Золотой Век».

Нагадаємо, перемігши у першій важкій зустрічі «Говерлу», «Золотий Вік» поступився у повторному матчі і припинив боротьбу за ТОП-10 чемпіонату.

Гравці «Черкаських Мавп-2» за підтримки рідних вболівальників дали справжній бій більш досвідченому «Золотому Віку». Протягом першої половини зустрічі юні черкащани мало в чому поступалися «золотим», що й підсумував рахунок на табло – на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Мавп – 52:51.

Досвід баскетболістів «Золотого Віку» дався взнаки у другій половині зустрічі. До кінця третьої десятихвилинки, протягом якої гості провели декілька вдалих атак, «золоті» заволоділи комфортною 8-очковою перевагою – 75:67.

Втім, такий хід подій на майданчику зіграв із кропивничанами злий жарт. Молодь «Мавп» не опустила руки і продовжувала нав’язувати боротьбу підопічним Андрія Бабенка. Гравці «Золотого Віку» провалили заключний відрізок зустрічі, поступившись черкащанам 12-ма пунктами у чверті. Підсумковий рахунок зустрічі – 102:97 (26:27, 26:24, 17:25, 33:21) – «Черкаські Мавпи-2» мають у своєму активі +5 очок перед матчем-відповіддю у Кропивницькому.

У першій грі результативними діями у складі «Золотого Віку» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 30 очок, 10 підбирань), Микита Мизь (22 очок), Дмитро Баранов (11 очок) і Богдан Сосой (15 пунктів, 13 перехоплень).

Матч-відповідь відбудеться у Кропивницькому, 14 квітня.