“Золотий Вік” зазнав другої поразки від сумського “СумДУ”

© basket.sumy.ua

Учора, 17 лютого, баскетболісти кропивницького “Золотого Віку” знову поступилися сумському “СумДУ”. Друга виїзна зустріч суперників завершилася мінімальною поразкою – 88:82 (27:23, 20:21, 28:18, 13:20).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби БК «Золотий Вік».

Нагадаємо, у першому поєдинку, 16 лютого, кропивничани поступилися у Сумах із рахунком 91:82 (21:19, 28:16, 19:22, 23:25).

Левову частину зустрічі суперники з перемінним успіхом володіли ініціативою та вели в рахунку. Однак саме кропивничани припустилися по ходу матчу більше помилок.

Вирішальною ж у протистоянні стала третя чверть, яку господарі провели досить впевнено, вигравши період з різницею у 10 пунктів. Ця перевага у підсумку стала вирішальною і принесла сумчанам другу перемогу в турі.

У недільному матчі результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Олександр Петров (дабл-дабл – 17 очок, 15 підбирань), Олексій Масальський (15 очок) і Микита Мизь (11 очок).