Кропивницька “Зірка” розгромно програла “Прикарпаттю”

© Фirtka.if.ua

Схоже, перемога над «Інгульцем» зіграла з підопічними Андрія Горбаня злий жарт. На гру з «Прикарпаттям» футболісти «Зірки» вийшли без належної концентрації та гідного налаштування й зазнали просто нищівної поразки з рахунком 1:7, побивши всі негативні рекорди національних чемпіонатів України.

Про це йдеться на сайті ФК “Зірка”, повідомляє Перша електронна газета.

Господарі поля розпочали матч доволі рішуче й вже на першій хвилині провели атаку лівим флангом, але наші захисники ліквідували загрозу.

Згодом івано-франківці заробили декілька штрафних, але особливої користі ці стандарти підопічним Володимира Ковалюка не принесли. А на 6-й хвилині ледь не помилися захисники «Прикарпаття» й лише вихід за межі штрафної голкіпера Андрія Новака врятував команду від неприємностей. Ну а вже наступна атака господарів завершилися голом. Після кутового захисники «Зірки» винесли м’яч зі штрафної, але пішла подача другим темпом й Роман Дитко з близької відстані головою вразив ціль – 1:0.

На хвилі успіху господарі провели ще декілька випадів. Коли ж здавалося, що кропивничанам вдалося вирівняти гру, на 18-й хвилині, після дуже невдалої передачі назад Олександра Сафронова, помилився Роман Льопка, «подарувавши» м’яч Василю Цюцюрі. Форвард господарів, без проблем, влучив у порожні ворота – 2:0. А ще через чотири хвилини провалилися вже наші центральні захисники. Олександр Дугієнко не встиг за Богданом Оринчаком, нападник вибіг наодинці до наших воріт і спокійно розібрався з Романом Льопкою – 3:0.

Далі господарі спіймали кураж й продовжували обстрілювати ворота конкурентів із різних дистанцій. Наш захист повністю «розсипався» й, після забігання в штрафну та зрячої передачі Оринчака, четвертий гол ударом метрів з 12-ти на свій рахунок записав Ярослав Конкольняк. Потрібно визнати, що й Роман Льопка в цьому моменті зіграв не дуже вдало.

А на 36-й хвилині чергова жахлива помилка гостей призвела до голу. Олександр Дугієнко вирішив зберегти м’яч, який нападник івано-франківців проштовхнув до воротарського майданчику, де після рикошету від Романа Льопки п’ятий м’яч опинився в воротах «Зірки». Тож, всі свої гольові моменти футболісти «Прикарпаття» використали: 5 ударів – 5 голів. В ці хвилини хотілося одного, щоб цей жахливий перший тайм скоріше закінчився. Хоча наші тренери намагалися, ще до перерви внести корективи, замінивши Дугієнка та Сьомку. Потрібно підкреслити, що до цього п’ять голів за один тайм наша команда пропускала лише від донецького «Шахтаря». І ось це «досягнення» ми повторили сьогодні із «Прикарпаттям».

На другий тайм замість Романа Льопки вийшов вже Марк Медведєв. І відразу ж кропивничани мали прекрасну гольову можливість. І тут тільки майстерність досвідченого Андрія Новака врятувала господарів після потужного удару метрів із 12-ти Данііла Кондракова. А далі була чергова наша вражаюча помилка при передачі назад голкіперу від Микити Ходорченка, й Роман Дитко легко розібрався вже з Марком Медведєвим – 6:0.

Після цього гості не використали два своїх стовідсоткових моменти. Спочатку Авер’янов просто не влучив по м’ячу, знаходячись метрах в 10-ти від воріт, а потім, після удару Збуня, із порожньої «рамки» м’яч виніс Роман Бочкур. І тут знову спрацювало неписане футбольне правило, коли Дитко, знаходячись в оточенні трьох захисників, пробив головою точно в лівий кут від Марка Медведєва – 7:0.

І якщо наші голкіпери свою команду не рятували, то в інших воротах Андрій Новак відбивав усе, що летіло в його ворота. Важко зрозуміти, як воротар «Прикарпаття» зреагував на рикошет після удару Олексія Збуня. Але через хвилину Новаку, все ж, довелося виймати м’яч із сітки власних воріт. Олексій Збунь заробив пенальті й Данііл Кондраков пробив упевнено в лівий від воротаря кут – 7:1…

Ще через декілька хвилин Олексій Збунь вийшов «на побачення» з воротарем «Прикарпаття», але затягнув з ударом і зіткнувся з Андрієм Новаком. Голкіпер господарів не зміг продовжити гру й був замінений на Остапа Вульчина. Вже після поновлення гри на порятунок івано-франківцям прийшла поперечина після дальнього удару кропивничан. А згодом декілька разів вдало зіграв вже Остап Вульчин, який врятував команду після ударів Максима Авер’янова з розвороту та зі штрафного на останній хвилині матчу.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Зірка» (Кропивницький) – 7:1 (5:0).

Арбітр: Блавацький Роман (Львів).

«Прикарпаття»: 54. Новак Андрій (26. Вульчин Остап, 66), 12. Данищук Віктор, 27. Бочкур Роман, 2. Ковальчук Петро, 5. Яневич Віктор (99. Квасний Микола, 46), 11. Оринчак Богдан (22. Януш Орест, 43), 8. Боришкевич Володимир (10. Веприк Олег, 46), 31. Борисевич Роман, 20. Конкольняк Ярослав, 14. Цюцюра Василь (9. Худобяк Ігор, 56), 96. Дитко Роман. Запасні: 15. Лаврук Святослав, 33. Бойко Тарас, 37. Слободян Андрій, 7. Комар Артур, 34. Геник Василь, 17. Прошак Роман, 3. Француз Василь.

«Зірка»: 41. Льопка Роман (74. Медведєв Марк, 46), 3. Сафронов Олександр, 7. Авер’янов Максим, 9. Кондраков Данііл, 10. Рудницький Іван (93. Писарєв Станіслав, 79), 11. Збунь Олексій, 17. Сьомка Артем (39. Поплавка, Ярослав, 45), 23. Маткобожик Олександр (5. Хорольський Дмитро, 46), 35. Виздрик Назар, 50. Дугієнко Олександр (85. Ходорченко Микита, 41), 99. Бєляєв Олександр. Запасні: 15. Савіцький Андрій, 77. Касімов Дмитро, 90. Лопушенко Ігор, 97. Коноваленко Максим.

В.о. головного тренера: Горбань Андрій.

Голи: 1:0, Дитко Роман (9); 2:0, Цюцюра Василь (18); 3:0, Оринчак Богдан (22); 4:0, Конкольняк Ярослав (30); 5:0, Конкольняк Ярослав (36); 6:0, Дитко Роман (51); 7:0, Дитко Роман (56); 7:1, Кондраков Данііл (62, з пенальті).

Попередження: Хорольський Дмитро (49), Веприк Олег (50), Цюцюра Василь (54), Кондраков Данііл (80).