Кропивницька “Зірка” обіграла вдома петрівський “Інгулець”

Сьогодні, 1 вересня, кропивницька “Зірка” в домашніх стінах впевнено розібралася з петрівським “Інгельцем”. У кожному з таймів у ворота петрівчан влетіло по одному голу, в результаті “зіркові” святкували перемогу з рахунком 2:0.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

На 27 хвилині після прострілу з флангу відзначився Іван Рудницький, а вже під завісу матчу в компенсований арбітром час гостей “добив” Олексій Збунь.

Зазначимо, що кропивничани догравали матч в меншості. На 82 хв. другу жовту картку отримав півзахисник Дмитро Нерубенко.

Наразі “Інгулець” із 10 очками займає сьоме місце у турнірній таблиці, а “Зірка” отримала свої перші залікові пункти і піднялася на 13-ту сходинку.

Детальний аналіз та фоторепортаж матчу дивіться згодом на Першій електронній газеті