Кропивницька “Зірка” вдома розписала нічию з “Карпатами”

Зірка - Карпати, 12.05.2018 матч у Кропивницькому

Сьогодні, 12 травня, у рамках 31-го туру української Прем’єр-Ліги, кропивницька “Зірка” вдома розписала бойову нічию з львівськими “Карпатами” – 1:1. Фатальна помилка наприкінці першого тайму і пропущений пенальті позбавили кропивничан перемоги. На жаль, ця нічия наблизила “Зірку” до стикових матчів із однією з команд Першої ліги за право залишитися у Прем’єр-Лізі.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Матч видався цікавим для глядачів – були присутні швидкі атаки, гострі моменти та безкомпромісна боротьба.

У першому таймі ініціативою більше володіли гості. Уже на 5-й хв Хорхе Карраскаль біля штрафного “Зірки” обігрався з Вербним і намагався пробити у дотик. М’яч відскочив від захисника, і Карраскаль знову пробив, але цього разу Євген Паст вчасно забрав м’яч.

На 17-й хв матчу “Карпати” знову створили гострий момент. Голкіпер “Зірки” Євген Паст на виході потрапив кулаком не у м’яч, а у голову Гуцуляку, якому вдалося завдати удару. На щастя м’яч пролетів поруч зі стійкою.

А на 21-й хв Євген Паст врятував “Зірку” від вірного голу. Наш голкіпер здійснив шалений сейв, коли відбив удар Вербного з трьох метрів. Півзахисник львівської команди замикав подачу Шведа, однак після сейву Паста м’яч влучив у поперечину.

“Карпати” продовжували атакувати і тиснути на ворота “Зірки”, а кропивничани відповідали спробами швидких контратак за рахунок реактивного Дмитра Білонога.

DSC_0881

І на 39-й хв Білоногу таки вдалося втекти від захисту гостей. Гедж віддав на нього пас у центрі поля, і півзахисник “Зірки” на швидкості відірвався від захисників, добіг до штрафної і  прострілив на Сергія Петрова. Нападник кропивничан  у дотик перевів м’яч у ближній кут. 1:0.

DSC_0976

Останні хвилини першого тайму пройшли у атаках. По воротах “Зірки” небезпечно пробивав Мякушко, але м’яч пройшов поряд зі стійкою. А “Зірка” заробила два небезпечних штрафних, після подачі одного з них Чичиков мав шанс подвоїти рахунок, але пробив головою поряд зі стійкою.

А вже у доданий до першого тайму час захисник кропивничан Гафаїті зіграв рукою у власному штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті. 11-метровий реалізував Хорхе Карраскаль. Євген Паст вгадав напрям удару, доторкнувся до м’яча, але той все ж від стійки залетів у сітку воріт.

DSC_0019

Другий тайм розпочався із боротьби і арбітр за грубі фоли роздав декілька “гірчичників”.

На 55-й хв матчу небезпечно здалеку пробивав Мякушко. Після пострілу з-за меж штрафного м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт “Зірки”.

Протягом півгодини команди обмінювалися атакуючими випадами, проте створити небезпеку біля обох воріт не вдавалося.

“Зірка” декілька разів подавала штрафні, але м’яч зрадливо летів прямо у руки голкіперу “Карпат”.

На 83-й хв Олексій Збунь потужно пробив зльоту, але м’яч знову ж таки у руки зловив голкіпер “Карпат”.

А на 87-й хв захисник львів’ян Іван Лобай збив Збуня і заробив другу жовту, яка перетворилася у червону. “Зірка” у більшості помчала забивати. Проте створити небезпеку біля воріт “Карпат” вдалося лише Ямполю, який гостро пробивав зі штрафного.

1:1 – “Зірка” і “Карпати” розписали нічию, яка влаштовує львів’ян і створює великі проблеми кропивничанам. У “Зірки” практично не залишилося шансів вибратися із небезпечної зони турнірної таблиці. Скоріше за все “Зірці” доведеться грати стикові матчі плей-офф із однією з команд Першої ліги за право залишитися у Прем’єр-Лізі.