Важливо

У Кропивницькому нагородили лауреатів премії “Спортивна гордість Кіровоградщини-2017”

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

25 квітня у Кропивницькому відбулось нагородження лауреатів премії “Спортивна гордість Кіровоградщини-2017”.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Захід розпочався із вручення посвідчення «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» головному спеціалісту обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Світлані Верхоланцевій, посвідчень майстрів спорту України: Владиславі Коваленко (стрільба кульова), Владиславу Велкову (дзюдо), Катерині Сокур (велоспорт), Катерині Бугай (важка атлетика), Андрію Турчину (дзю-дзюцу), Богдану Баську (шахи), Павлу Гореленку (бокс).

Лауреатами премії «Спортивна гордість Кіровоградщини-2017» стали:

Кращі спортсмени та тренери області з індивідуальних олімпійських видів спорту та ігрова команда – Ольга Пікаш з тренером В’ячеславом Жуковим (важка атлетика); Юрій Бирзул з тренером Дмитром Саласенком (бокс); Валерій Рябов з тренером Валерієм Рябовим старшим (веслування на байдарках і каное); Ярослав Ткач із тренером Миколою Побережцем (скелелазіння); Вадим Велков із тренером Сергієм Нечмонею, Артем Шевцов Олена Гуцан, Олена Демидова із тренером Ольгою Заворітньою (велоспорт); Тетяна Селедцова з тренером Ілгамом Ібрагімовим (кульова стрільба); тренер з боксу Віктор Саласенко. У номінації «Краща команда з ігрових видів спорту» нагородили головного тренера команди з бейсболу «Біотехком-КНТУ» Юрія Бойка.

Кращі спортсмени та тренери області з індивідуальних неолімпійських видів спорту – Владислав Ільїн із тренером Олексієм Слуцьким (бойове самбо); Роман Майнич, Богдан Прозоров, Андрій Турчин із тренером В’ячеславом Шульгою (комбат дзю-дзюцу); Роман Касьяненко із тренером Олексієм Кравченком (військово-спортивне багатоборство). Кращі спортсмени та тренери з інвалідного спорту – Олександр Костик, Сергій Фомін із тренером Оленою Ібрагімовою (кульова стрільба); Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко із тренером Оленою Кузніцовою (плавання), Євген Зінов’єв (футбол). В обласних спортивних іграх серед команд міст кращими стали: Кропивницький (І місце), Знам’янка (ІІ місце) та Олександрія (ІІІ місце).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*