Кропивницька “Зірка” вдома поступилася “Маріуполю”

Сьогодні, 18 лютого, у рамках 20 туру УПЛ на стадіоні “Зірка” кропивничани приймали “Маріуполь”. Хет-трик молодого форварда Андрія Борячука дозволив команді Олександра Бабича здобути перемогу над “зірковими” – 0:3.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Азовці без розкачки розпочали гру і зі стартового свистка застосовували високий пресинг, що створювало кропивничанам проблеми з контролем м’яча у центрі поля. Свої плюси це дало вже на десятій хвилині матчу. Півзахисник маріупольців Чурко отримав довгу передачу через зі свої половини поля, швидко увійшов у штрафний майданчик і прострілив на Тотовицького, який в дотик наніс удар. Пасту вдалося його парирувати, але на добиванні опинився Борячук, який спокійно переправив круглого в сітку.

Після пропущеного м’яча кропивничани заграли активніше і створили два чудові голові моменти. Реальний шанс відігратися змарнував Рассадкін. Глєб у штрафній одним дотиком прийняв передачу, а другим пробив, однак м’яч покотився мимо воріт.

16

Згодом вже Білоног пройшов по лівому флангу, увірвався у карний майданчик і потужно наніс удар – знову мимо.

А на 26-й хвилині кропивничани були покарані за своє марнотратство. Кірюханцев опинився на фланзі, подав м’яч у штрафну, Братков намагався його вибити, але вийшла скидка на Борячука, який із кута воротарського майданчика пробив в дотик без шансів для Паста.

Вже за хвилину “Зірка” могла пропустити втретє. Чурко виходив один на один із голкіпером кропивничан, але Паст блискуче врятував команду.

Аби зглагодити дії своїх підопічних, Роман Монарьов на 34 хвилині випустив Збуня замість Веремеєва. Той значно пожвавив гру, але це не допомогло змінити рахунок на табло.

36

На другий тайм кропивничани вийшли значно змотивованішими і загнали маріупольців на свою половину поля, змусивши їх масовано захищатися. Расскадкін, Білоног, Прядун і Загальський раз за разом тероризували оборону гостей і мали декілька нагод, щоб розмочити ворота Худжамова.

Однак на 57 хвилині арбітр не помітив порушення правил з боку маріупольців у центрі поля, що дозволило Тотовицькому зробити розрізний пас на Борячука. Нападник опинився один на один з воротарем та в дотик покотив м’яч під стійку. Хет-трик.

15

До кінця матчу гравці “Зірки” багато навішували з флангів і намагалися пройти масований захист азовців, але гості дуже компактно оборонялися. У підсумку, гра так і закінчилася з рахунком 0:3. “Маріуполь” набрав 26 очок і увійшов у першу шістку чемпіонату, а “Зірка” з 18 пунктами в активі посідає 9 місце. Наступний матч кропивничани проведуть на виїзді проти донецького “Шахтаря”.

Відеоогляд матчу ДИВІТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

“Зірка” – “Маріуполь” 0:3

Голи: Борячук 9′, Борячук 26′, Борячук 57′

“Зірка”: Паст – Тарасюк, Братков, Цюпа – Чичиков, Гедж, Загальський, Веремеєв (Збунь 34′) – Білоног (Кондраков 86′), Рассадкін (Дришлюк 67′), Прядун

Тренер: Роман Монарьов

“Маріуполь”: Худжамов – Кірюханцев, Білий, Яворський, Демірі – Дедечко, Мішньов (Діденко 80′) – Чурко (Піхальонок 67′), Тотовицький, Болбат (Неплях 85′) – Борячук

Тренер: Олександр Бабич

Попередження: Дедечко 31′, Болбат 57′