“Олександрія” зіграла з “Астрою” внічию

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
фото ФК Олександрія

Олександрія зіграла внічию з Астрою (0:0) у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Пише Футбол.24

Олександрія розпочала матч досить впевнено і впродовж першого тайму створила кілька моментів для взяття воріт. Натомість господарі практично нічим не змогли відповісти.

У другій половині поєдинку Астра спробувала захопити ініціативу. Однак олександрійці впевнено захищались і добре контратакували. В цілому команда Володимира Шарана була набагато ближчою до взяття воріт і не вистачало лише дотиснути румунів.

На 78-й хвилині поєдинку Басов необачно отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості. Олександрія вимушено збилась на оборону власних воріт і вберегла нічийний рахунок.