Кропивницькі боксери завоювали медалі на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Кропивницькі боксери привезли медалі з двох боксерських змагань: чемпіонату України серед юніорів та ХХІ Міжнародного турніру класу «А», пам’яті Семена Трестіна.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

Із 17 по 23 липня в м. Чернівці проводився чемпіонат України з боксу серед юніорів. У змаганнях брали участь 276 спортсменів із 24 команд. Учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Владислав Стась і Олег Мельниченко стали бронзовими призерами у своїх вагових категоріях.

18-23 липня в м. Одеса відбувся ХХІ Міжнародний турнір з боксу класу «А», пам’яті Семена Трестіна. У змаганнях брали участь 108 спортсменів із України, Індії, Шрі-Ланки, Білорусі, Тунісу, Казахстану та інших країн. Учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Тамерлан Мірашов став переможцем змагань у ваговій категорії до 56 кг.