Кропивницькі скелелази стали срібними призерами чемпіонату України серед школярів

Із 22 по 25 червня у Кременчуку проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів. У змаганнях взяли участь 243 спортсмени із 8 регіонів України. У командному заліку Кіровоградська область посіла друге місце.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

Кіровоградську область представляли 13 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відділу фізичної культури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Звання абсолютного чемпіона в лазінні на швидкість, складність і в багатоборстві серед юнаків 2000 – 2001 р. н. завоював Ярослав Ткач. Переможцями та призерами чемпіонату стали: Валерія Гончарук, Єгор Шаповалов, Ніл Плохов, Єгор Ніколаєв, Дмитро Сисоєв, які загалом вибороли 5 золотих, 5 срібних і одну бронзову нагороди. До десятки найсильніших скелелазів України потрапили Єгор Власов, Роман Ковальчук, Альбіна Петюренко, Олександр Чумак, Олександр Довгань.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець.