Гравець “Зірки” дебютував на турнірі пам’яті Валерія Лобановського

Олексій Збунь в атаці, матч "Зірка" - "Волинь" 20.05.2017

Гравець кропивницької «Зірки» Олексій Збунь провів дебютний поєдинок у футболці молодіжної збірної України. Наш футболіст у півфінальному матчі турніру пам’яті Валерія Лобановського проти молодіжки Чорногорії провів на полі 45 хвилин, замінивши в перерві Мар’яна Шведа.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на прес-службу клубу.

Олексій дуже непогано виглядав на футбольному полі й допоміг нашій молодіжній збірній утримати переможний результат над суперником – 2:1. Ще на шостій хвилині українці пропустили, але голи Олексія Гуцуляка та Олександра Зінченка на дев’ятій та вісімнадцятій хвилині відповідно дозволили підопічним Олександра Головка вийти в фінал меморіалу Лобановського.

У четвер, 8 червня, за перемогу в турнірі молодіжна збірна України посперечається з ровесниками зі збірної Фінляндії. Ця гра розпочнеться о 17:45. Її трансляцію ви зможете переглянути на телеканалі «Футбол 1».