Кропивницький дзюдоїст представлятиме Україну на чемпіонаті Європи та світу серед кадетів

24 травня, у Києві відбулася тренерська рада Федерації дзюдо України, яка затвердила склад збірної України для участі у чемпіонаті Європи та світу серед кадетів. До нього увійшов один представник нашої області, майстер спорту України, вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков.

Про це Першій електронній повідомили у Федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області.

Підопічний тренера Сергія Нечмоні представлятиме Кіровоградщину та Україну у ваговій категорії до 90 кг.

Чемпіонат Європи серед кадетів проходитиме 30 червня – 2 липня в м. Каунас (Литва), а чемпіонат світу 9-13 серпня у м. Сантьяго (Чілі).

З 2016-го року Вадим Велков є найкращим дзюдоїстом України своєї вікової категорії у вазі до 90 кг. Минулого року він переміг на чемпіонатах України U-17, U-18, став срібним призером чемпіонату України U-21 (виконав норматив майстра спорту України), чемпіоном Літніх спортивних ігор України. У 2017-му році Вадим Велков виграв чемпіонат України U-18, був учасником двох етапів кадетського Кубку Європи.