Важливо

Кропивницька “Вікторія” вийшла до Вищої ліги чемпіонату України з настільного тенісу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивницька команда “Вікторія” за підсумками клубного чемпіонату України з тенісу настільного серед команд Першої ліги вийшла до Вищої ліги чемпіонату України з настільного тенісу.

Про це повідомляє прес-служба КМР.

Із 11 по 15 травня у Буську Львівської області проходив ІV тур клубного чемпіонату України з тенісу настільного серед команд Першої ліги.

Команда «Вікторія» з Кропивницького у складі тренера-викладача комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3” відділу фізичної культури та спорту Вячеслава Дяченка, вихованця спортивної школи Іллі Губарєва, а також місцевих спортсменів Сергія Бойка і Дмитра Губарєва за підсумками усіх турів посіла друге місце та вийшла до Вищої ліги клубного чемпіонату України з тенісу настільного.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*