Основний склад та молодіжка “Зірки” влаштували парад голів у очному протистоянні

Готуючись до своїх матчів 29-го туру основний та молодіжний склади кропивницької «Зірки» провели учбово-тренувальну гру. Суперники провели чотири тайми по 20 хвилин. Підсумок поєдинку – 6:4 на користь першої команди.

Про це повідомляє прес-служба “Зірки”.

Перша чверть протистояння завершилась за переваги U-21 в рахунку – 2:1. Хоча першими забили саме підопічні Романа Монарьова. Адерінсола Есеола здорово пробив під дальню стійку з кута штрафного майданчика. Але дві помилки воротаря Романа Льопки дозволили молодіжці не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку Максим Авер’янов зняв м’яч у голкіпера з ноги – 1:1, а згодом Роман, вибиваючи м’яч, просто влучив у Євгена Куцева, від якого м’яч знову залетів у ціль – 1:2.

Парад голів продовжився у другій чверті. Дубль на свій рахунок записав Есеола, який скористався помилкою захисників команди Віктора Догадайла й з метра забив уже в порожні ворота. А за п’ять хвилин Ігор Загальський зробив те, що йому, на жаль, не вдалось у матчі проти «Дніпра». Він реалізував штрафний удар, обвівши «стінку» – голкіпер Володимир Кравчук навіть не зреагував на цей «постріл». Але двадцятиоднорічні футболісти не збирались складати зброю. На 31-й хвилині Євген Куцев, записавши й собі в актив дубль, добив м’яч у ворота, після того, як Роман Льопка відбив його перед собою після попереднього удару. Але ще до перерви Дмитро Білоног вивів команду Романа Монарьова знову вперед, з лінії воріт заштовхнувши м’яч у ціль після удару Адерінсоли Есеоли і його ж добивання, котрі відбив Володимир Кравчук.

А от перед другою половиною матчу в складі першої команди відбулось багато замін і свіжі гравці переграли кропивницьку молодь. На 53-й хвилині ще один дубль, цього разу на свій рахунок записав Дмитро Білоног. Марк Медведєв, який замінив Володимира Кравчука, нічого не зумів удіяти з ударом Білонога в нижній кут – 5:3. Шостий гол першої команди теж відбувся незабаром. Комбінація між тим-таки Білоногом й Артемом Сітало завершилась легким ударом останнього. М’яч і так летів в отвір воріт, але Ігор Байдалук, намагаючись вибити м’яч, відправив його у ворота. Хоча справедливіше цей гол буде записати в актив саме Артема.

Скоротити відставання в рахунку до двох м’ячів молодіжці «Зірки» вдалось в останній чверті гри. Слід відзначити хороший пас на Владислава Любка і його вдалі індивідуальні дії в районі одинадцятиметрової позначки – потужним ударом півзахисник відправив м’яч точно в «дев’ятку» воріт.
Тож, у підсумку, 6:4 на користь підопічних Романа Монарьова. Це той випадок, коли в обох колективах атака відіграла краще за оборону.

«Зірка» (Кропивницький) – «Зірка» U-21 (Кропивницький) – 6:4.
10 травня 2017 року (середа). Початок о 16:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). + 12 С. 50 глядачів. 4 тайми по 20 хвилин.
Арбітр: Геннадій Махно (Кропивницький).
«Зірка»: 41. Льопка Роман (44. Паст Євген, 41), 20. Фатєєв Дмитро (11. Бацула Андрій, 41), 4. Перейра Федеріко Ернан (к/к) (23. Маткобожик Олександр, 41), 18. Кучеренко Олександр (15. Збунь Олексій, 41), 15. Збунь Олексій (26. Білоног Дмитро, 21), 28. Полегенько Павло (95. Попов Роман, 41), 7. Драченко Максим (8. Лупашко Владислав, 41), 27. Дришлюк Кирило, 21. Загальський Ігор (99. Жуков Микита), 50. Акименко Олександр (14. Сітало Артем, 41), 10. Есеола Адерінсола Хабіб (9. Щедрий Артем, 41).
«Зірка» U-21: 30. Кравчук Володимир (43. Медведєв Марк, 41), 36. Болобан Олексій, 53. Байдалук Ігор, 35. Іродовський Олег, 52. Дудка Денис, 86. Сірош Вадим (24. Авер’янов Максим, 72), 94. Любко Владислав (к/к), 38. Тарасюк Олександр (48. Довгий Олександр, 41), 51. Куцев Євген, 29. Прядун Максим, 24. Авер’янов Максим (79. Капелян Андрій, 61).
Голи: 1:0, Есеола Адерінсола Хабіб (2); 1:1, Авер’янов Максим (4); 1:2, Куцев Євген (11); 2:2, Есеола Адерінсола Хабіб (23); 3:2, Загальський Ігор (28); 3:3, Куцев Євген (31); 4:3, Білоног Дмитро (40+1); 5:3, Білоног Дмитро (53); 6:3, Сітало Артем (57); 6:4, Любко Владислав (76).