Важливо

У Кропивницькому на травневі свята відбудуться два турніри з бейсболу та софтболу (РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ)

Федерація бейсболу та софтболу України, Кіровоградська обласна федерація бейсболу та софтболу, обласна спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву (ОСДЮШОР-2) запрошують на перші цього сезону турніри з бейсболу та софтболу, що триватимуть у місті Кропивницький з 28 квітня по 1 травня.

Бейсбол – традиційний весняний передсезонний «Кубок Колодицього», присвячений пам’яті спортивного функціонера В’ячеслава Колодицього, який пішов з життя 1998 року. Софтбольні та бейсбольні змагання на його честь у нашому місті проходять з 1999 року.

Учасники: «Джмелі» (Київ), «BioTexCom-КНТУ», «BioTexCom-СДЮШОР» (Кропивницький). А також збірна гравці 14-19 років «Play Global camp» і кадетська збірна U15 міста Кропивницький.

Розклад змагань:

28 квітня, п’ятниця:

14.00 «Джмелі» (Київ) vs. «BioTexCom-СДЮШОР» (Кропивницький);

17.00 «Play Global camp» (Україна) vs. «збірна U15» (Кропивницький).

29 квітня, субота:

11.00 «BioTexCom-СДЮШОР» vs. «BioTexCom-КНТУ»;

14.00 «BioTexCom-КНТУ» vs «Джмелі».

30 квітня, неділя:

11.00 «Play Global camp» vs. третя команда за підсумками колового турніру між командами «Джмелі», «BioTexCom-КНТУ» і «BioTexCom-СДЮШОР»;

14.00 Фінал – поєдинок між першої та другою командами за підсумками колового турніру. По завершенню – нагородження призерів.

Матчі проходитимуть на бейсбольному стадіоні СДЮШОР-2 «Діамант», район Олексіївки.

***

Софтбол – відбіркові змагання до дивізіону «А» Вищої ліги чемпіонату України (до дивізіону «А» виходять чотири команди).

Учасники: «Західний Вогонь» (Рівне); «ОСДЮШОР-2» Кіровоградська область; «НІКА» (Луганська область); «EAST SADE» (Донецька область); «КЗ ОСДЮШОР-2» (Кіровоградська область); «79-ка» (Миколаїв).

Розклад змагань:

29 квітня, субота:

Перше поле:

10.00 «ОСДЮШОР-2» – «КЗ ОСДЮШОР-2»;

12.00 «НІКА» – «EAST SADE»;

14.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «Західний Вогонь»;

15.30 Церемонія відкриття змагань

16.00 «ОСДЮШОР-2» – «НІКА»

Друге поле:

12.00 «Західний Вогонь» – «79-ка»;

14.00 «79-ка» – «EAST SADE».

30 квітня, неділя

Перше поле:

10.00 «EAST SADE» – «ОСДЮШОР-2»

12.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «НІКА»

14.00 «Західний Вогонь» – «EAST SADE»

16.00 «НІКА» – «Західний Вогонь»

Друге поле:

12.00 «79-ка» – «ОСДЮШОР-2»;

14.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «79-ка».

1 травня, понеділок

Перше поле:

10.00 «EAST SADE» – «КЗ ОСДЮШОР-2»;

12.00 «НІКА» – «79-ка»

14.00 «Західний Вогонь» – «ОСДЮШОР-2».

Матчі проходитимуть на полях бейсбольно-софтбольного комплексу селища Нове, Кропивницький.

28.04, п’ятниця 14.00 «Джмелі» vs. «BioTexCom-СДЮШОР» стадіон «Діамант»
17.00 «Play Global camp» vs. «збірна U15» стадіон «Діамант»
       
29 квітня,

субота

10.00 «ОСДЮШОР-2» – «КЗ ОСДЮШОР-2» Селище Нове
11.00 «BioTexCom-СДЮШОР» vs. «BioTexCom-КНТУ» стадіон «Діамант»
12.00 «НІКА» – «EAST SADE» Селище Нове
12.00 «Західний Вогонь» – «79-ка» Селище Нове
14.00 «BioTexCom-КНТУ» vs «Джмелі» стадіон «Діамант»
14.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «Західний Вогонь» Селище Нове
14.00 «79-ка» – «EAST SADE» Селище Нове
15.30 Церемонія відкриття змагань Селище Нове
16.00 «ОСДЮШОР-2» – «НІКА» Селище Нове
       
30 квітня,

неділя

10.00 «EAST SADE» – «ОСДЮШОР-2» Селище Нове
11.00 «Play Global camp» vs. третя команда стадіон «Діамант»
12.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «НІКА» Селище Нове
12.00 «79-ка» – «ОСДЮШОР-2» Селище Нове
14.00 Фінал турніру «Кубок Колодицького», нагородження стадіон «Діамант»
14.00 «Західний Вогонь» – «EAST SADE» Селище Нове
14.00 «КЗ ОСДЮШОР-2» – «79-ка» Селище Нове
16.00 «НІКА» – «Західний Вогонь» Селище Нове
       
1 травня,

понеділок

10.00 «EAST SADE» – «КЗ ОСДЮШОР-2» Селище Нове
12.00 «НІКА» – «79-ка» Селище Нове
14.00 «Західний Вогонь» – «ОСДЮШОР-2» Селище Нове
       

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*