Молодіжні склади “Волині” та “Зірки” розіграли у Луцьку справжній триллер

У матчі 25-го туру чемпіонату України U-21 молодіжний склад кропивницької «Зірки» в Луцьку зустрічався з однолітками з «Волині». Поєдинок видався напрочуд драматичним. Спочатку наша команда програвала, потім – вела в рахунку, але в підсумку – поступилась. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь лучан.

Про це повідомляє прес-служба ФК “Зірка”.

У заявці гостей був відсутній капітан команди Владислав Любко, тож сьогодні з капітанською пов’язкою на полі був Вадим Сірош. Також за «Зірку» U-21 грав Євген Куцев, котрий тур у чемпіонаті U-19 пропускав через дискваліфікацію.

Слід сказати, що кропивничани в цьому протиборстві пропускали м’ячі через власні прикрі помилки. На 31-й хвилині похибка в центрі поля призвела до швидкого контрвипаду лучан. Ярослав Деда вирвався на оперативний простір, обіграв Олексія Болобана й невідпорно пробив у ближній кут – 1:0. А за три хвилини до кінця першого тайму Бруно відновив паритет. Кропивничани провели класну атаку, котра завершилася прострілом Максима Прядуна на бразильця, який чітко пробив по воротах. Тож, відпочивати суперники відправилися за нічийного рахунку 1:1.

Незабаром після початку другої сорокап’ятихвилинки, Максим Авер’янов центром увірвався до штрафного майданчика й лишив не при справах голкіпера опонентів – 1:2. Але за дві хвилини Роман Льопка невдало ввів м’яч у гру й футболісти «Волині» використали цей «подарунок». Після перехоплення, відразу ж послідував пас із флангу в центр, і там Редван Мемешев, з лінії штрафного майданчика, потужно «вколотив» м’яч у «дев’ятку» – 2:2. На жаль, утримати нічийний рахунок підопічним Віктора Догадайла не вдалося. На 67-й хвилині простий винос голкіпера Андрія Марчука перетворився в гольовий пас на Владислава Дмитренка. Захисники гостей не змогли перехопити передачу і Владислав вибіг сам на сам із Романом Льопкою, реалізувавши свою нагоду – 3:2.

Заключні шість хвилин матчу господарі догравали в меншості, адже Руслан Марушка був вилучений з поля за другу жовту картку. Та скористатися чисельною перевагою «Зірка» U-21 не змогла. Тож, у цьому драматичному матчі підопічні Віктора Догадайла поступилися луцькій «Волині» U-21 з рахунком 2:3. Звичайно, радує те, що наша команда забила два м’ячі, але прикрі помилки в обороні не дозволили досягнути позитивного результату.

«Волинь» U-21: 1. Марчук Андрій, 5. Шаповал Владислав, 3. Марушка Руслан, 4. Мелінишин Сергій, 18. Тракало Олег (2. Баб’як Роман, 61), 6. Трикош Сергій, 10. Никитюк Андрій (к/к) (15. Дмитренко Владислав, 62), 8. Ільницький Роман, 11. Ляшенко Андрій (14. Гладун Богдан, 81), 9. МемешевРедван, 59. Деда Ярослав (13. Шандрук Роман, 90+4). Запасні: 12. Хвалицький Денис, 17. Зінкевич Дмитро, 16. Кардаш Максим. Старший тренер: Фігель Володимир.

«Зірка» U-21: 41. Льопка Роман, 17. Бруно, 23. Маткобожик Олександр, 24. Авер’янов Максим, 29. Прядун Максим, 36. Болобан Олексій, 51. Куцев Євген (75. Маховка Андрій, 53), 52. Дудка Денис, 53. Байдалук Ігор, 54. Довгий Олександр (38. Тарасюк Олександр, 66), 86. Сірош Вадим (к/к). Запасні: 33. Кравчук Володимир, 31. Ченакал Ігор. Спортивний директор: Догадайло Віктор.

Голи: 1:0, Деда Ярослав (31); 1:1, Бруно (42); 1:2, Авер’янов Максим (55); 2:2, Мемешев Редван (57); 3:2, Дмитренко Владислав (67).

Попередження: Болобан Олексій (18), Трикош Сергій (34), Куцев Євген (47), Прядун Максим (56), Марушка Руслан (66), Ляшенко Андрій (75), Бруно (77), Марушка Руслан (84), Шаповал Владислав (90+3).

Вилучення: Марушка Руслан (84, друга жовта картка).