“Олександрія” зазнала нищівної поразки від “Сталі”

Карікарі – герой матчу / фото з соцмереж

В 22 турі УПЛ “Сталь” впевнено перемогла “Олександрію” – 4:1. Три голи за господарів провів ганець Карікарі.

Про це пише Футбол 24.

За підсумками першого етапу чемпіонату команди опинилися по різні сторони барикад: команда Шарана буде боротися за вихід до єврокубків, а “Сталь” гратиме в другій шістці. Незважаючи на це, обидві команди не поставили автобус, грали в атакувальний футбол.

На 19 хвилині Пономар пробив по воротах Паньківа, але замість удару у Віталія вдався результативний асист на Старенького. За десять хвилин до свистка на перерву гравець “Олександрії” ледве не забив м’яч туру, з кутового поціливши у поперечину. На 39 хвилині арбітр Головков призначив спірний пенальті, побачивши в Сергія Сімініна гру рукою. Карікарі з “позначки” був влучним – 1:1.

На старті другого тайму ганець головою замкнув подачу від Едгара Малакяна – 2:1. Наприкінці матчу Сімінін порушив правила у власному штрафному, заробивши червону картку та черговий пенальті на користь суперника. Бой Деул, як і Карікарі, не схибив. На останній хвилині компенсованого часу ганець встановив кінцевий рахунок.

Отож, команда Кучука набирає 24 бали. В “Олександрії” залишається 33 пункти.