Важливо

На Кіровоградщині створено “Асоціацію жіночого футболу області”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото з матчу жіночих збірних України та Франції / фото Євгена Кравса

11 січня 2017-го було створено «Асоціацію жіночого футболу Кіровоградської області». Про цілі та завдання організації кропивницькій газеті “Спортревю New” розповів її голова Олексій Стрельцов.

0474f009973d11d31ff78be33bff9996_XL“В наших планах – розвивати жіночий футбол на території всієї області за прикладом чоловічого футболу. Планується створення структурної піраміди, від дитячих футбольних шкіл до професіональних команд. В даний час ми займаємося пошуком інвесторів, яким би така ідея була цікава. Незабаром проведемо турніри, щоб популяризувати жіночий футбол не тільки в місті, а й у районах. Сподіваємося, що ми з моїм однодумцем Віталієм Готішаном доведемо, що жіночий футбол у нашій області має хороші перспективи, адже в світі жінки вже давно довели, що можуть грати не менш емоційно, яскраво та вражаюче, ніж чоловіки. Недарма ж ФІФА та УЄФА приділяють надзвичайну увагу розвитку жіночого футболу, проводячи такі ж турніри, як і в представників сильної статі й визначаючи кращих із кращих. Ми вже, коли проводили першість Кропивницького із футзалу, мали можливість побачити, що в нас у цьому плані неабиякий потенціал. Тож потрібно зробити все можливе, щоб таланти розвивалися й виходили на високий рівень. Тож бачимо перспективу, маємо відповідній план дій та підримку з боку колег. Це дозволить нам реалізувати задумане. Але для цього потрібно плідно попрацювати й довести свою життєздатність”

джерело: sportreporter
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*