Кропивницький «Золотой Век» познущався над колегами з Дніпра

У другому поєдинку туру чемпіонату України серед баскетбольних команд Вищої ліги в першій групі кропивницька команда знову підтвердила свій клас, здобувши другу перемогу над “Дніпром-2” – 104:72.

Про це повідомила прес-служба Федерації баскетболу Кіровоградської області.

Втім, сьогоднішня звитяга підопічним Андрія Бєлозерського далася дещо складніше, ніж у суботньому поєдинку. Господарі протягом двох перших десятихвилинок фактично на рівних протистояли досвідченим гравцям «Золотого Века». На велику перерву команди пішли за невеликої переваги кропивничан – 43:37. У третій чверті дніпровська команда продовжила переслідувати суперників, однак наблизитися до гостей їм так і не вдалося.

Гравці «Золотого Века» впевнено провели кінцівку зустрічі й не залишили господарям жодного шансу – 104:72 – наші баскетболісти повертаються додому з двома перемогами в активі.

«Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР №5» – «Золотой Век» –  72:104 (22:23, 15:20, 18:28, 17:33).