Вихованець кропивницького футболу Коноплянка забив черговий гол у Лізі Європи

© FC Schalke 04

Вихованець кропивницького ФК “Олімпік”, а нині вінгер німецького клубу “Шальке 04” Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі свого клубу і відзначився голом у матчі 5 туру Ліги Європи проти “Ніцци”.

Коноплянка забив перший гол у ворота французької команди, а у підсумку команда українця перемогла з рахунком 2:0.

Євген забив дуже важливий перший гол, обігравши на 14-й хвилині матчу воротаря “Ніцци”, який припустився прикрої помилки.

За “Шальке” на 80-й хвилині забив ще Деніс Аоґо. Він реалізував 11-метровий. Команда Коноплянки виграла всі 5 матчів групового турніру, і посідає першу сходинку у групі І розіграшу Ліги Європи.

фото FC Schalke 04

Нагадаємо, свій дебютний гол за “Шальке” Євген Коноплянка забив у матчі німецької команди в Лізі Європи проти “Краснодара”. Українець відкрив рахунок вже на 11-й хвилині зустрічі.

Згодом Євген Коноплянка оформив дубль у матчі проти “Нюрнберга” в рамках 1/16 фіналу Кубка Німеччини.