Важливо

Бібліотека запрошує малих кіровоградців на тиждень патріотичного дозвілля

12 жовтня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться історичний екскурс «Козацьке життя, характерники», присвячений Дню Захисника України.

13 жовтня о 14.30 запрошуємо до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати героїко-патріотичний захід «Ми – нащадки козаків». На нашому святі ви познайомитесь з різними козацькими традиціями та звичаями, а також зможете взяти участь в цікавих конкурсах, вікторинах та іграх. а юнаки зможуть показати свою силу, спритність та кмітливість під час різноманітних спортивних та інтелектуальних змагань.

13 жовтня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів До дня козацтва відбудеться літературно – ігровий фолькмайдан «Козацька слава оживе».

15 жовтня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд віртуального уроку «Що робити в екстремальній ситуації» з циклу заходів  клубу «Безпека для малюків».

15 жовтня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Як правильно працювати мищкою».

16 жовтня протягом дня користувачів відділу дитячого та сімейного читання запрошуємо познайомитись з літературою, представленою на книжковій викладці «Жовта казка осені».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*