Важливо

Григорій Гусейнов привіз у Кропивницький “Принцес революції”

Сьогодні, 27 жовтня, на факультеті філології та журналістики ЦДПУ відбулася зустріч із земляком, письменником, публіцистом, журналістом, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Григорієм Гусейновим. Автор привіз у Кропивницький свою нову книгу “Принцеси революції”.

«Перед вами людина з ознаками геніальності – щоб написати ці книги треба мати великий талант доброти та колосальну працездатність», – так каже організатор зустрічі, професор Григорій Клочек.

За словами письменника Григорія Гусейнова, всі свої книги він у першу чергу презентує на Батьківщині:

«Для мене велика честь бути тут. Жодного разу не було такого, щоб я не привіз свою книгу в першу чергу на Батьківщину – на Кіровоградщину».

Письменник Григорій Гусейнов розповідає, що всі його книги писалися з елементами вигадки, хоча і базувались на фактах:

«Усі біографічні книжки – вони нібито історичні, але це все, з якогось боку, моя вигадка. Якщо розповідати про дві дивовижні жінки часів визвольних змагань (Галину Андріївну Кузьменко та Марину Григорівну Нікіфорову) – вони були справді реальними жінками. Пишу про них ніби біографічно, але значна частина суттєво додумана мною», – говорить автор про нову книгу «Принцеси революції».

Гості зустрічі, викладачі та студенти, ставили питання письменнику. Найактивніші студенти отримали у подарунок журнали. Письменник пообіцяв приїхати згодом з новою книгою.

        

Ірина Маслюкова для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*