Важливо

Суд щодо непублічності Кіровоградської міської ради знову перенесено (ФОТО)

Суд за позовом кіровоградського активіста Дмитра Сінченка щодо непублічності міської влади знову перенесено. Цього разу засідання відбулося на годину раніше, ніж його призначили, і без участі позивача. 

Тож коли позивач із адвокатом прийшли на судове засідання, побачили у розкладі, що розгляд їх справи відбувся годину тому. А в залі уже розпочалось наступне засідання.

Про це Дмитро Сінченко пише на своїй сторінці у Фейсбук.

“У мене таке враження, що суд розгляне мою справу тільки після остаточного перейменування Кіровограда. Сьогоднішнє засідання знову не відбулось. По телефону мені повідомили на 15.00, а насправді засідання призначили на 14.00. Письмової повістки я не отримував, СМС та мейлів мені цього разу не надсилали, на відміну від минулих засідань… Ще й справа, призначена на 15.00, була підозріло подібна на мою – позов до міськради “про визнання неправомірним та скасування рішення”, різниця лиш у прізвищі позивача і відсутності преси… Через мою “неявку” засідання перенесли на 17 травня 2016 року на 9.00. Повістку запропонували отримати особисто у будь-який робочий день. Що ж, залишається почекати ще один місяць…” – пише активіст.

Нагадаємо, суд переноситься уже вдруге.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*