Важливо

Ще два райони Кіровоградщини визначились з головами райрад

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

4 грудня відбулися перші сесії Новомиргородської та Знам’янської районних рад сьомого скликання. Про це Першій електронній повідомили в прес-службі Кіровоградської обласної ради.

Головою Знам’янської районної ради обрано безпартійного Макаренка Сергія Дмитровича, 1988 року народження. До цього Сергій Макаренко працював заступником голови Знам’янської районної державної адміністрації. Головою обраний від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Його заступником став Молодченко Дмитро Миколайович, 1975 року народження, член політичної партії «Опозиційний блок».

Читайте також: На Кіровоградщині обрано голів 12-ти райрад

Депутати Новомиргородської районної ради головою ради обрали безпартійного Совенка Сергія Миколайовича, 1968 року народження. До цього Сергій Совенко працював заступником голови Новомиргородської районної державної адміністрації, від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Читайте також: Ще у 6-ти районах Кіровоградщини обрали голів райрад

Нагадаємо, раніше 18 районних рад провели свої перші засідання і обрали собі голів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*