Важливо

Битва за крісло міського голови триває: сьогодні знов рахуватимуть бюлетені і судитимуться (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора ввечері Кіровська районна ТВК здійснила перерахунок бюлетенів ДВК № 350867, і не виявила ніяких розбіжностей з протоколом. Після цього районна ТВК визначила час перерахунку бюлетенів на іншій дільниці – № 350861. Її перерахують сьогодні о 17.30.

Підставою для перерахунку на цій дільниці є неточності при заповненні підсумкового протоколу.

Читайте також: У Кіровській ТВК перерахували голоси з першої спірної дільниці

Читатйте також: У Кіровограді призначили перерахунок голосів на ще одній дільниці

Також, вчора ввечері з’явилапся інформація про судовий позов на ще одну дільницю – № 350852.

Заступник голови Кіровської районної ТВК Олександр Беззубов  повідомив журналісту Першої електронної що до Кіровоградського окружного адміністративного суду подали позов на ДВК № 350852. ТВК виступає в справі третьою стороною і надає до суду копії протоколу. Від кого позов та з яких причин, членам ТВК невідомо. О 10.30 мав початися розгляд справи.

Нагадаємо, від ранку 16 листопада триває затримка оголошення підсумків голосування на виборах Кіровоградського міського голови. Представники штабу А. Райковича вимагають визнання виборів на дільниці №350867 недійсними. 17 листопада було призначено перерахунок цієї дільниці, а також ДВК № 350861.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*