Важливо

Скільки Стрижаков і Райкович витратили на зовнішню рекламу? (ІНФОГРАФІКА)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В Кіровограді напередодні повторного голосування з виборів міського голови провели дослідження фінансової сторони витрат кандидатів на зовнішню рекламу.

Моніторинг провели представники Прес-клубу реформ у рамках проекту “Молодь обирає!” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, і оприлюднили його результати сьогодні, під час прес-конференції.

Кількість бігбордів, сітілайтів та розтяжок рахували на вулицях Велика Перспективна, Мєдвєдєва, Шевченка, Кропивницького, Яновського, Жовтневої революції, проспекті Винниченка та площі Богдана Хмельницького.

Читайте також: Кіровоград: кому вигідні фейки про “договорняк” Стрижакова і Райковича?

“Що цікаво, сума витрачених коштів на зовнішню рекламу кандидатами Андрієм Райковичем та Артемом Стрижаковим, принаймні нацих вулицях, виявилася, приблизно однаковою”, – зазначила Вікторія Талашкевич.


За даними дослідження, Райкович витратив 103 550 грн., а Стрижаков – 108 200 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*