Важливо

“Опозиційний блок” наступає на кіровоградських виборців

У Кіровограді та Знам’янці мешканці скаржаться на смс-повідомлення з агітацією за кандидатів. Зокрема, кіровоградцям надходили смс в якому згадували кандидатів від політичної партії Опозиційний блок: до обласної ради – Сергія Ларіна, на Кіровоградського міського голову  Андрія Лейбенка, на Знамянського міського голову – Андрія  Тесленка.

3 жовтня в соціальних мережах з’явилися дописи від мешканців Кіровограда та Знам’янки, в яких вони обурюються  смс-розсилкою з інформацією про кандидатів в депутати та на міського голову наступного змісту: «Кандидат в мери від команди Ларіна – Андрій Лейбенко», «Кандидат в мери Знам’янки від команди Ларіна – Андрій Тесленко!»

ОПОРА зазначає, що ч. 5 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» передбачає форми передвиборчої агітації і серед них відсутня «смс-розсилка».

Використання конфіденційної інформації про особу (в цьому випадку – телефонного номера), кваліфікується за ч. 2 ст. 182 КК України і тягне за собою покарання у виді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*