Важливо

Звільнити хабарницю: троє кропивничан пікетували Держрибагентство України

18 жовтня монотонну кабінетну роботу працівників Держрибагентства України в Києві урізноманітнив пікет представників Кропивницького. І попри малочисленість акції, її учасники порушили дуже серйозну тему.

Пише “Нова газета”.

Орендар однієї із водойм Дмитро Брайченко та його однодумці протестували проти дій нинішнього керівництва управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області (скорочена назва – Кіровоградрибоохорона): начальника управління Миколи Руденка та його заступника Тетяни Ціленко.

На їхню думку, дії цих посадовців відносно орендаря Брайченка, що мали місце у травні нинішнього року, свідчать про намагання отримати хабар, а також низку порушень з боку їхніх підлеглих (мова про головдержінспектора Олександра Головченка та керованими ним громадськими інспекторами). «Нова газета» писала про конфлікт між Брайченком та рибінспекторами у №№ 22 та 26 цього року.

Спочатку орендар намагався потрапити на прийом до голови Агенції. Секретар (телефоном) йому повідомила, що це неможливо, мовляв, запишіться на прийом. Після 10 хвилин пікетування протестувальників запросив поспілкуватися заступник начальника управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології Олександр Черненко. Пізніше до бесіди приєдналися двоє представників оперативної групи Агенції. Дмитро Брайченко виклав суть своїх претензій до Кіровоградрибоохорони. Зрештою, до  канцелярії Дмитро передав своє офіційне звернення-пояснення.

До речі, однією з причин приїзду кропивничан до головного офісу Держрибагентства стало те, що на всі звернення до неї (на «Гарячу лінію» в т.ч.) жодної відповіді Брайченку не надійшло! Як з’ясувалося під час бесіди із Черненком та оперативниками, про такі звернення вони не знають. Щоправда, пообіцяли, що перевірять. Так само канули в Лету подібні звернення громадських організацій Кіровоградщини.

Ще одна надзвичайно важлива причина акції протесту – інформація про те, що Тетяна Ціленко планує і далі працювати на високих посадах у реформованій Держрибагенції.

Аби інформацію до голови Держрибагентства Яреми Ковалева донести із першоджерела, «НГ» звернулася до нього через Facebook, виклавши причини акції. Його відповідь була оперативною і лаконічною.

«Ціленко не пройшла конкурс в новий патруль. І найближчим часом буде звільнена», – відповів Ярема Ковалів.

Наш кор., фото автора


Comments:

Одна відповідь до “Звільнити хабарницю: троє кропивничан пікетували Держрибагентство України”

  1. ІНСПЕКТОРИ-ПЕРЕВЕРТНІ під дахом КЕРІВНИКІВ Кіровоградрибоохорони
    28.10.2016 року о 15 годині активістами Кіровоградського обласного риболовного антибраконьєрського клубу, спільно з працівниками ОМУВГ, Поліції, Державної інспекції з охорони навколишнього природного середовища, журналістами ЗМІ, на притоці річки «Бешка» біля села Світлопіль Олександрійського району Кіровоградської області, були затримані діючий громадський інспектор Кіровоградрибоохорони Бойко Роман Петрович та його співучастники Баранков Владислав Анатолійович, Діденко Станіслав Вікторович, Іщенко Анатолій Всеволодович, які прибувши на автомобілі фольксваген Т4 д/н ва 8210 ві, на гумовому човні «Барк» ловили рибу забороненими знаряддями лову сітками в кількості — 11 — шт. зловили рибу карась — 28 шт. щука -5 шт. таким чином спричинили державі матеріальної шкоди на суму 2.176 гривень, під час вилучення сіток з водойми, активістами було випущено живої риби щука близько 25, карась 50 екземплярів. В процесі документування інспекторів-перевертнів Бойко Р.П. (фото-1) повідомив слідчо-оперативній групі Олександрійського РВП, що він перебуває у рейді де проводе «рибоохоронні заходи» без участі державних інспекторів ??? та на водойму на човні не випливав, напевно перелякавшись забув, що його особистий човен з пустими мішками з під сіток знаходиться на березі (фото-2) свою причетність до правопорушення заперечував та й звідки йому було відомо, що більше 2-х годин активісти фотовідеофіксацією документують особисто його та співучастників під час скоєння правопорушення ( відео докази незабаром будуть викладені). На місці пригоди «рибоохоронець» Бойко Р.П. неодноразово телефонував (фото-1) керівникам Кіровоградрибоохорони, які напевно його і направили за «рибою», але очевидно «криша» трошки протекла і в цій непередбачуваній ситуації на підмогу так ніхто і не приїхав. Але через деякий час Роман Петрович набравшись сміливості перейшов у психологічну атаку, та став погрожувати активістам фізичною розправою не звертаючи уваги навіть на аудіофіксацію, напевно коли його «криша» запевнила позитивним вирішенням проблеми у суді… за цим наша спільнота буде пильно слідкувати !!!( Далі буде…) фото на сайті korak.hol.es

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*